Roster: Polonia-Stal Świdnica (LDJM) [P/S] | Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych - sezon 2015/2016


Polonia-Stal Świdnica (LDJM)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Wojciech Kurzeja POLSKA Wojciech Kurzeja 07. wrzesień 1999 (19) 20 20 0 4 2 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (18) 4 0 4 0 1 0 0 0
Całkow. 3 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (18) 20 20 0 0 3 1 0 0
Marcin Bieniasz POLSKA Marcin Bieniasz 06. styczeń 2000 (18) 20 16 4 1 3 0 0 0
Daniel Orzechowski POLSKA Daniel Orzechowski 14. lipiec 1999 (19) 18 18 0 4 2 10 1 0
Karol  Paździora POLSKA Karol Paździora 01. czerwiec 1999 (19) 19 15 4 6 7 1 0 0
Maciej  Podgórski POLSKA Maciej Podgórski 15. luty 1999 (19) 18 18 0 6 3 1 0 0
Dawid Romaniuk POLSKA Dawid Romaniuk 14. luty 2000 (18) 3 3 0 0 1 0 0 0
Michał Somala POLSKA Michał Somala 02. czerwiec 2000 (18) 3 3 0 1 0 0 0 0
Całkow. 19 13 1 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Michał  Czabanowski POLSKA Michał Czabanowski 02. luty 2000 (18) 20 8 12 6 1 0 0 0
Piotr Florian POLSKA Piotr Florian 26. listopad 2000 (17) 19 10 9 3 0 0 0 0
Łukasz Gerus POLSKA Łukasz Gerus 21. luty 1999 (19) 18 13 5 7 0 1 0 0
Szymon Gonek POLSKA Szymon Gonek 19. grudzień 1999 (18) 18 18 0 10 6 4 0 0
Mateusz  Gładysz POLSKA Mateusz Gładysz 17. luty 1999 (19) 11 10 1 5 8 9 0 0
Filip  Iwanio POLSKA Filip Iwanio 12. luty 2000 (18) 2 0 2 0 0 0 0 0
Szymon Krupczak POLSKA Szymon Krupczak 02. luty 1999 (19) 18 18 0 4 5 0 0 0
Damian Kucharski POLSKA Damian Kucharski 13. sierpień 2000 (18) 9 3 6 2 0 0 0 0
Bartłomiej Niedziałkowski POLSKA Bartłomiej Niedziałkowski 10. luty 2000 (18) 11 2 9 2 2 0 0 0
Patryk Szczerba POLSKA Patryk Szczerba 30. sierpień 2000 (18) 8 0 8 0 0 0 0 0
Konrad  Winiarski POLSKA Konrad Winiarski 25. styczeń 1999 (19) 1 0 1 0 0 0 0 0
Całkow. 22 14 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Konrad Kocaba POLSKA Konrad Kocaba 05. luty 2000 (18) 8 2 6 2 0 0 0 0
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (18) 20 14 6 10 2 2 0 0
Mateusz Ślepokura POLSKA Mateusz Ślepokura 19. luty 1999 (19) 12 9 3 7 0 0 0 0
Całkow. 2 2 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (LDJM) [Polonia-Stal Świdnica (LDJM)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Piotr  Krygier POLSKA Piotr Krygier - Członek
Funkcja Trener
Marek Orzechowski POLSKA Marek Orzechowski - Członek
Funkcja Kierownik

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 14:00
Górnik Wałbrzych
Górnik
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 28. Paź. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
Górnik Wałbrzych (LDJ)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 13:00
Śląsk Wrocław SA (LDJM)
Śląsk
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Lechia Dzierżoniów (LDT)
Lechia
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 10 9 1 0 28
2 Śląsk 9 8 0 1 24
3 Polonia 10 7 1 2 22
4 Orzeł 9 6 1 2 19
5 Sokół 10 6 1 3 19
6 Sokół 10 5 3 2 18
7 Polonia-Stal 9 5 1 3 16
8 Bielawianka 10 5 0 5 15
9 Piast 10 4 2 4 14
10 MKP 10 4 0 6 12
11 Nysa 10 3 0 7 9
12 Unia 10 3 0 7 9
13 Piast 10 3 0 7 9
14 Orzeł 9 2 2 5 8
15 GKS 10 1 1 8 4
16 Zjednoczeni 10 0 1 9 1

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23