Roster: Polonia-Stal Świdnica (LDJM) [P/S] | Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych - sezon 2015/2016


Polonia-Stal Świdnica (LDJM)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Wojciech Kurzeja POLSKA Wojciech Kurzeja 07. wrzesień 1999 (18) 20 20 0 4 2 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (18) 4 0 4 0 1 0 0 0
Całkow. 3 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (18) 20 20 0 0 3 1 0 0
Marcin Bieniasz POLSKA Marcin Bieniasz 06. styczeń 2000 (18) 20 16 4 1 3 0 0 0
Daniel Orzechowski POLSKA Daniel Orzechowski 14. lipiec 1999 (18) 18 18 0 4 2 10 1 0
Karol  Paździora POLSKA Karol Paździora 01. czerwiec 1999 (19) 19 15 4 6 7 1 0 0
Maciej  Podgórski POLSKA Maciej Podgórski 15. luty 1999 (19) 18 18 0 6 3 1 0 0
Dawid Romaniuk POLSKA Dawid Romaniuk 14. luty 2000 (18) 3 3 0 0 1 0 0 0
Michał Somala POLSKA Michał Somala 02. czerwiec 2000 (18) 3 3 0 1 0 0 0 0
Całkow. 19 13 1 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Michał  Czabanowski POLSKA Michał Czabanowski 02. luty 2000 (18) 20 8 12 6 1 0 0 0
Piotr Florian POLSKA Piotr Florian 26. listopad 2000 (17) 19 10 9 3 0 0 0 0
Łukasz Gerus POLSKA Łukasz Gerus 21. luty 1999 (19) 18 13 5 7 0 1 0 0
Szymon Gonek POLSKA Szymon Gonek 19. grudzień 1999 (18) 18 18 0 10 6 4 0 0
Mateusz  Gładysz POLSKA Mateusz Gładysz 17. luty 1999 (19) 11 10 1 5 8 9 0 0
Filip  Iwanio POLSKA Filip Iwanio 12. luty 2000 (18) 2 0 2 0 0 0 0 0
Szymon Krupczak POLSKA Szymon Krupczak 02. luty 1999 (19) 18 18 0 4 5 0 0 0
Damian Kucharski POLSKA Damian Kucharski 13. sierpień 2000 (17) 9 3 6 2 0 0 0 0
Bartłomiej Niedziałkowski POLSKA Bartłomiej Niedziałkowski 10. luty 2000 (18) 11 2 9 2 2 0 0 0
Patryk Szczerba POLSKA Patryk Szczerba 30. sierpień 2000 (17) 8 0 8 0 0 0 0 0
Konrad  Winiarski POLSKA Konrad Winiarski 25. styczeń 1999 (19) 1 0 1 0 0 0 0 0
Całkow. 22 14 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Konrad Kocaba POLSKA Konrad Kocaba 05. luty 2000 (18) 8 2 6 2 0 0 0 0
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (17) 20 14 6 10 2 2 0 0
Mateusz Ślepokura POLSKA Mateusz Ślepokura 19. luty 1999 (19) 12 9 3 7 0 0 0 0
Całkow. 2 2 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (LDJM) [Polonia-Stal Świdnica (LDJM)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Piotr  Krygier POLSKA Piotr Krygier - Członek
Funkcja Trener
Marek Orzechowski POLSKA Marek Orzechowski - Członek
Funkcja Kierownik

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 26 20 1 5 61
2 Foto- 26 19 4 3 61
3 Bielawianka 26 16 4 6 52
4 Sokół 26 16 2 8 50
5 Górnik 26 13 3 10 42
6 Unia 26 13 2 11 41
7 Sokół 26 11 6 9 39
8 Piast 26 10 6 10 36
9 Orzeł 26 9 8 9 35
10 Polonia 26 9 7 10 34
11 Polonia-Stal 26 10 3 13 33
12 Nysa 26 9 3 14 30
13 Wiwa 26 8 4 14 28
14 MKP 26 5 7 14 22
15 Pogoń 26 4 4 18 16
16 Karolina 26 2 4 20 10

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23