Roster: Polonia-Stal Świdnica (IV) [P-S] | IV liga seniorów - sezon 2016/2017


Polonia-Stal Świdnica (IV)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Bartłomiej  Kot POLSKA Bartłomiej Kot 26. sierpień 1995 (22) 27 27 0 1 2 0 0 0
Wojciech Kurzeja POLSKA Wojciech Kurzeja 07. wrzesień 1999 (18) 0 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (18) 2 1 1 0 0 0 0 0
Całkow. 2 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (18) 10 4 6 0 0 0 0 0
Rafał Jędrasiewicz POLSKA Rafał Jędrasiewicz 21. luty 1988 (30) 12 9 3 0 0 0 0 0
Eryk Klemiński POLSKA Eryk Klemiński 27. lipiec 1998 (19) 22 21 1 5 1 2 0 0
Andrii Kozachenko Ukraina Andrii Kozachenko 10. lipiec 1991 (26) 26 26 0 2 7 2 0 0
Damian Lechniuk POLSKA Damian Lechniuk 11. marzec 1998 (20) 1 0 1 0 0 0 0 0
Maciej  Mazanka POLSKA Maciej Mazanka 23. marzec 1999 (19) 6 1 5 0 0 0 0 0
Maciej  Podgórski POLSKA Maciej Podgórski 15. luty 1999 (19) 0 0 0 0 0 0 0 0
Dawid Romaniuk POLSKA Dawid Romaniuk 14. luty 2000 (18) 0 0 0 0 0 0 0 0
Patryk Salamon POLSKA Patryk Salamon 21. czerwiec 1992 (25) 22 22 0 0 2 3 0 0
Michał Somala POLSKA Michał Somala 02. czerwiec 2000 (17) 10 8 2 1 3 0 0 0
Całkow. 13 7 0 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Grzegorz Borowy POLSKA Grzegorz Borowy 01. wrzesień 1989 (28) 15 15 0 5 2 3 0 0
Dariusz Filipczak POLSKA Dariusz Filipczak 13. luty 1974 (44) 13 3 10 3 0 0 1 0
Dawid Gładysz POLSKA Dawid Gładysz 09. październik 1996 (21) 12 0 12 0 0 0 0 0
Krystian Jagieła POLSKA Krystian Jagieła 17. sierpień 1998 (19) 28 28 0 8 2 2 0 0
Łukasz  Kot POLSKA Łukasz Kot 26. sierpień 1995 (22) 27 26 1 4 3 2 0 0
Dawid Kusio POLSKA Dawid Kusio 23. marzec 1998 (20) 4 0 4 0 1 0 0 0
Paweł Mazanka POLSKA Paweł Mazanka 12. sierpień 1997 (20) 13 1 12 0 0 1 0 0
Alan  Mordasiewicz POLSKA Alan Mordasiewicz 27. listopad 1997 (20) 5 0 5 0 0 0 0 0
Jakub  Smutek POLSKA Jakub Smutek 27. wrzesień 1996 (21) 10 1 9 1 0 0 0 0
Wojciech Sowa POLSKA Wojciech Sowa 19. maj 1993 (25) 23 23 0 9 4 1 1 0
Wojciech Szuba POLSKA Wojciech Szuba 20. czerwiec 1993 (24) 27 27 0 11 7 10 0 0
Oskar Łuszkiewicz POLSKA Oskar Łuszkiewicz 13. lipiec 1998 (19) 27 22 5 13 2 1 0 0
Całkow. 21 20 2 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (17) 4 0 4 1 0 0 0 0
Robert Myrta POLSKA Robert Myrta 23. kwiecień 1997 (21) 27 27 0 14 5 17 0 0
Kamil  Szczygieł POLSKA Kamil Szczygieł 12. czerwiec 1996 (21) 22 16 6 9 2 5 0 0
Całkow. 7 22 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (IV) [Polonia-Stal Świdnica (IV)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Tomasz  Oleksy POLSKA Tomasz Oleksy 05. marzec 1985 (33) Członek
Funkcja Trener
Mariusz  Miętkiewicz POLSKA Mariusz Miętkiewicz 06. marzec 1992 (26) Członek
Funkcja Asystent trenera
Piotr Podsiadły POLSKA Piotr Podsiadły - Członek
Funkcja Kierownik
Marcin Jędras POLSKA Marcin Jędras - Członek
Funkcja Kierownik
Wojciech Wierzbicki POLSKA Wojciech Wierzbicki 21. sierpień 1977 (40) Członek
Funkcja Trener bramkarzy

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Foto- 16 12 2 2 38
2 Śląsk 16 11 1 4 34
3 Sokół 17 11 1 5 34
4 Bielawianka 17 11 1 5 34
5 Orzeł 16 8 3 5 27
6 Piast 17 7 4 6 25
7 Polonia-Stal 17 7 3 7 24
8 Unia 17 8 0 9 24
9 Górnik 16 7 2 7 23
10 Sokół 16 6 5 5 23
11 Nysa 17 7 2 8 23
12 Polonia 17 5 6 6 21
13 Wiwa 17 6 3 8 21
14 MKP 17 3 4 10 13
15 Karolina 16 2 3 11 9
16 Pogoń 17 1 2 14 5

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23