Roster: Polonia-Stal Świdnica (LDJ) [P/S] | Liga Dolnośląska Juniorów Starszych - sezon 2016/2017


Polonia-Stal Świdnica (LDJ)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Wojciech Kurzeja POLSKA Wojciech Kurzeja 07. wrzesień 1999 (18) 12 9 3 0 2 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (17) 0 0 0 0 0 0 0 0
Bartosz  Wiciak POLSKA Bartosz Wiciak 27. luty 1998 (19) 20 20 0 2 2 0 2 0
Całkow. 4 0 2 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (17) 18 18 0 2 4 2 0 0
Marcin Bieniasz POLSKA Marcin Bieniasz 06. styczeń 2000 (17) 6 4 2 2 1 0 0 0
Remigiusz Depta POLSKA Remigiusz Depta 30. czerwiec 2000 (17) 4 4 0 0 2 0 0 0
Eryk Klemiński POLSKA Eryk Klemiński 27. lipiec 1998 (19) 10 10 0 1 1 3 0 0
Damian Lechniuk POLSKA Damian Lechniuk 11. marzec 1998 (19) 5 4 1 1 0 1 0 0
Maciej  Mazanka POLSKA Maciej Mazanka 23. marzec 1999 (18) 27 27 0 6 3 2 0 0
Karol  Paździora POLSKA Karol Paździora 01. czerwiec 1999 (18) 3 0 3 0 0 0 0 0
Maciej  Podgórski POLSKA Maciej Podgórski 15. luty 1999 (18) 11 9 2 7 1 0 0 0
Dawid Romaniuk POLSKA Dawid Romaniuk 14. luty 2000 (17) 14 14 0 2 5 0 0 0
Bolesław  Zalewski POLSKA Bolesław Zalewski 07. październik 1998 (19) 19 14 5 10 0 0 0 0
Michał Somala POLSKA Michał Somala 02. czerwiec 2000 (17) 22 17 5 5 3 1 0 0
Całkow. 20 9 0 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Michał  Czabanowski POLSKA Michał Czabanowski 02. luty 2000 (17) 20 5 15 3 1 0 0 0
Piotr Florian POLSKA Piotr Florian 26. listopad 2000 (16) 6 4 2 1 0 1 0 0
Łukasz Gerus POLSKA Łukasz Gerus 21. luty 1999 (18) 28 25 3 4 4 3 0 0
Szymon Gonek POLSKA Szymon Gonek 19. grudzień 1999 (17) 7 2 5 2 0 1 0 0
Mateusz  Gładysz POLSKA Mateusz Gładysz 17. luty 1999 (18) 4 3 1 2 1 1 0 0
Kacper  Hruszowiec POLSKA Kacper Hruszowiec 17. sierpień 1998 (19) 23 16 7 0 2 0 0 0
Krystian Jagieła POLSKA Krystian Jagieła 17. sierpień 1998 (19) 4 4 0 3 0 2 0 0
Radosław Kasprzak POLSKA Radosław Kasprzak 07. czerwiec 2000 (17) 1 0 1 0 0 0 0 0
Szymon Krupczak POLSKA Szymon Krupczak 02. luty 1999 (18) 27 27 0 7 5 1 0 0
Damian Kucharski POLSKA Damian Kucharski 13. sierpień 2000 (17) 2 2 0 1 0 0 0 0
Dawid Kusio POLSKA Dawid Kusio 23. marzec 1998 (19) 25 24 1 14 6 10 1 0
Dominik Piła POLSKA Dominik Piła 06. maj 2001 (16) 20 7 13 2 1 0 1 0
Tomasz Rajczakowski POLSKA Tomasz Rajczakowski 11. wrzesień 1998 (19) 4 3 1 1 1 1 0 0
Patryk Szczerba POLSKA Patryk Szczerba 30. sierpień 2000 (17) 4 0 4 0 0 0 0 0
Oskar Łuszkiewicz POLSKA Oskar Łuszkiewicz 13. lipiec 1998 (19) 6 4 2 1 2 2 0 0
Całkow. 23 22 2 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub  Filipczak POLSKA Jakub Filipczak 11. grudzień 2001 (15) 9 4 5 2 0 2 0 0
Kamil Hądzlik POLSKA Kamil Hądzlik 08. sierpień 2000 (17) 5 1 4 0 1 0 0 0
Konrad Kocaba POLSKA Konrad Kocaba 05. luty 2000 (17) 3 3 0 3 0 0 0 0
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (17) 25 20 5 4 7 4 0 0
Przemysław Świątoniewski POLSKA Przemysław Świątoniewski 15. kwiecień 1998 (19) 21 15 6 8 4 2 0 0
Całkow. 12 8 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (LDJ) [Polonia-Stal Świdnica (LDJ)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Mariusz  Miętkiewicz POLSKA Mariusz Miętkiewicz 06. marzec 1992 (25) Członek
Funkcja Trener
Kamil  Ziobrowski POLSKA Kamil Ziobrowski 16. grudzień 1995 (21) Członek
Funkcja Kierownik

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 15:30
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
Sokół Marcinkowice (IV)
Sokół
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 22. Paź. 2017 Beginn 11:00
Lechia Dzierżoniów (LDJ)
Lechia
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum N, 22. Paź. 2017 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
Kuźnia Jawor (LDJM)
Kuźnia
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Miedź Legnica (LDT)
Miedź
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM)

Datum So, 21. Paź. 2017 Beginn 11:00
FC Wrocław Academy (LDM)
FC
Polonia-Stal Świdnica (LDM)
Polonia-Stal
-:-

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 6 4 1 1 13
2 Górnik 6 4 1 1 13
3 Foto- 6 4 1 1 13
4 Bielawianka 6 3 1 2 10
5 Orzeł 6 2 3 1 9
6 Sokół 6 3 0 3 9
7 Polonia 6 2 3 1 9
8 Polonia-Stal 6 2 2 2 8
9 Nysa 6 2 2 2 8
10 Wiwa 6 2 2 2 8
11 Piast 6 2 1 3 7
12 Karolina 6 2 1 3 7
13 Sokół 6 1 3 2 6
14 Unia 6 2 0 4 6
15 MKP 6 1 2 3 5
16 Pogoń 6 0 1 5 1

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 6 5 0 1 15
2 Ślęza 6 5 0 1 15
3 Chrobry 5 4 1 0 13
4 KS 5 4 1 0 13
5 Miedź 6 4 0 2 12
6 Górnik 6 3 1 2 10
7 MKS 5 3 0 2 9
8 Polonia-Stal 6 3 0 3 9
9 Parasol 6 2 1 3 7
10 BKS 5 2 0 3 6
11 FC 6 2 0 4 6
12 Lechia 6 2 0 4 6
13 Karkonosze 5 1 0 4 3
14 Widawa 5 0 0 5 0
15 Polonia 6 0 0 6 0

sponsorzy

 

 

       
       
       

 

 

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
3 MKS 7 5 1 1 16
4 BKS 5 5 0 0 15
5 Śląsk 7 5 0 2 15
6 Śląsk 4 4 0 0 12
7 Miedź 7 4 0 3 12
8 FC 6 3 2 1 11
9 Karkonosze 7 3 0 4 9
10 Parasol 7 2 2 3 8
11 Górnik 7 2 1 4 7
12 KS 7 2 1 4 7
13 Kuźnia 6 2 0 4 6
14 Lechia 7 2 0 5 6
15 Konfeks 7 1 0 6 3
16 Polonia 7 1 0 6 3
17 Ślęza 6 0 2 4 2
18 Polonia-Stal 7 0 1 6 1

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 KS 3 3 0 0 9
2 AP 2 2 0 0 6
3 Zagłębie 3 2 0 1 6
4 MKS 3 2 0 1 6
5 Parasol 3 2 0 1 6
6 Polonia-Stal 2 1 0 1 3
7 Polonia 2 1 0 1 3
8 Miedź 3 1 0 2 3
9 Górnik 3 1 0 2 3
10 Górnik 3 0 1 2 1
11 Kuźnia 3 0 1 2 1
12 Chrobry 2 0 0 2 0

Tabela LDM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Zagłębie 3 3 0 0 9
2 Orzeł 3 3 0 0 9
3 Polonia 3 1 2 0 5
4 Polonia-Stal 3 1 2 0 5
5 Parasol 3 1 1 1 4
6 Kuźnia 3 1 1 1 4
7 Karkonosze 3 1 1 1 4
8 Lechia 3 1 1 1 4
9 Górnik 3 1 0 2 3
10 Zagłębie 3 1 0 2 3
11 MKS 3 0 0 3 0
12 FC 3 0 0 3 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23