Roster: Polonia-Stal Świdnica (LDJM) [P/S] | Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych - sezon 2016/2017


Polonia-Stal Świdnica (LDJM)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Kacper Koziarz POLSKA Kacper Koziarz 24. sierpień 2000 (17) 4 1 3 0 0 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (18) 27 27 0 3 2 0 0 0
Całkow. 2 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (18) 3 3 0 1 1 1 0 0
Marcin Bieniasz POLSKA Marcin Bieniasz 06. styczeń 2000 (18) 21 20 1 2 3 1 0 0
Remigiusz Depta POLSKA Remigiusz Depta 30. czerwiec 2000 (17) 21 20 1 4 3 0 0 0
Kamil  Dereń POLSKA Kamil Dereń 18. sierpień 2002 (15) 1 0 1 0 0 0 0 0
Paweł  Jajko POLSKA Paweł Jajko 29. lipiec 2001 (16) 6 1 5 1 0 0 0 0
Maciej Korólczyk POLSKA Maciej Korólczyk 18. grudzień 2000 (17) 25 25 0 0 2 11 0 0
Bartłomiej Kurzeja POLSKA Bartłomiej Kurzeja 02. wrzesień 2001 (16) 10 4 6 1 0 1 0 0
Wojciech Pitura POLSKA Wojciech Pitura 20. październik 2001 (16) 24 21 3 6 1 0 0 0
Michał Podolak POLSKA Michał Podolak 20. maj 2001 (17) 7 2 5 1 0 0 0 0
Całkow. 10 14 0 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Michał  Czabanowski POLSKA Michał Czabanowski 02. luty 2000 (18) 5 1 4 1 1 0 0 0
Angielos Daras POLSKA Angielos Daras 14. lipiec 2001 (16) 1 0 1 0 0 0 0 0
Piotr Florian POLSKA Piotr Florian 26. listopad 2000 (17) 24 23 1 1 1 0 0 0
Kamil Gazda POLSKA Kamil Gazda 20. styczeń 2001 (17) 6 0 6 0 1 0 0 0
Filip  Iwanio POLSKA Filip Iwanio 12. luty 2000 (18) 24 21 3 11 2 4 0 0
Radosław Kasprzak POLSKA Radosław Kasprzak 07. czerwiec 2000 (18) 26 26 0 11 1 7 0 0
Damian Kucharski POLSKA Damian Kucharski 13. sierpień 2000 (17) 28 28 0 6 1 2 0 0
Dominik Piła POLSKA Dominik Piła 06. maj 2001 (17) 16 8 8 3 1 1 0 0
Jakub Rojewski POLSKA Jakub Rojewski 26. czerwiec 2001 (16) 0 0 0 0 0 0 0 0
Mateusz Rymkiewicz POLSKA Mateusz Rymkiewicz 12. styczeń 2000 (18) 1 0 1 0 0 0 0 0
Jakub  Salamon POLSKA Jakub Salamon 03. lipiec 2000 (17) 19 10 9 9 0 3 0 0
Jakub  Sikora POLSKA Jakub Sikora 29. listopad 2001 (16) 25 25 0 7 0 7 0 0
Sebastian Stramiec POLSKA Sebastian Stramiec 28. lipiec 2002 (15) 2 0 2 0 0 0 0 0
Patryk Szczerba POLSKA Patryk Szczerba 30. sierpień 2000 (17) 1 0 1 0 0 0 0 0
Całkow. 8 24 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub  Filipczak POLSKA Jakub Filipczak 11. grudzień 2001 (16) 24 23 1 3 1 11 0 0
Kamil Hądzlik POLSKA Kamil Hądzlik 08. sierpień 2000 (17) 4 3 1 3 0 0 0 0
Konrad Kocaba POLSKA Konrad Kocaba 05. luty 2000 (18) 9 3 6 3 1 1 0 0
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (17) 9 9 0 4 3 3 0 0
Dominik Sawa POLSKA Dominik Sawa 16. czerwiec 2002 (16) 10 1 9 1 0 0 0 0
Mateusz  Śmietana POLSKA Mateusz Śmietana 10. wrzesień 2001 (16) 9 3 6 2 0 2 0 0
Całkow. 5 17 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (LDJM) [Polonia-Stal Świdnica (LDJM)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Szymon Majcherczyk POLSKA Szymon Majcherczyk - Członek
Funkcja Trener
Kamil  Ziobrowski POLSKA Kamil Ziobrowski 16. grudzień 1995 (22) Członek
Funkcja Kierownik

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 26 20 1 5 61
2 Foto- 26 19 4 3 61
3 Bielawianka 26 16 4 6 52
4 Sokół 26 16 2 8 50
5 Górnik 26 13 3 10 42
6 Unia 26 13 2 11 41
7 Sokół 26 11 6 9 39
8 Piast 26 10 6 10 36
9 Orzeł 26 9 8 9 35
10 Polonia 26 9 7 10 34
11 Polonia-Stal 26 10 3 13 33
12 Nysa 26 9 3 14 30
13 Wiwa 26 8 4 14 28
14 MKP 26 5 7 14 22
15 Pogoń 26 4 4 18 16
16 Karolina 26 2 4 20 10

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23