Roster: Polonia-Stal Świdnica (LDJM) [P/S] | Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych - sezon 2016/2017


Polonia-Stal Świdnica (LDJM)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Kacper Koziarz POLSKA Kacper Koziarz 24. sierpień 2000 (17) 4 1 3 0 0 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (18) 27 27 0 3 2 0 0 0
Całkow. 2 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (18) 3 3 0 1 1 1 0 0
Marcin Bieniasz POLSKA Marcin Bieniasz 06. styczeń 2000 (18) 21 20 1 2 3 1 0 0
Remigiusz Depta POLSKA Remigiusz Depta 30. czerwiec 2000 (18) 21 20 1 4 3 0 0 0
Kamil  Dereń POLSKA Kamil Dereń 18. sierpień 2002 (15) 1 0 1 0 0 0 0 0
Paweł  Jajko POLSKA Paweł Jajko 29. lipiec 2001 (17) 6 1 5 1 0 0 0 0
Maciej Korólczyk POLSKA Maciej Korólczyk 18. grudzień 2000 (17) 25 25 0 0 2 11 0 0
Bartłomiej Kurzeja POLSKA Bartłomiej Kurzeja 02. wrzesień 2001 (16) 10 4 6 1 0 1 0 0
Wojciech Pitura POLSKA Wojciech Pitura 20. październik 2001 (16) 24 21 3 6 1 0 0 0
Michał Podolak POLSKA Michał Podolak 20. maj 2001 (17) 7 2 5 1 0 0 0 0
Całkow. 10 14 0 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Michał  Czabanowski POLSKA Michał Czabanowski 02. luty 2000 (18) 5 1 4 1 1 0 0 0
Angielos Daras POLSKA Angielos Daras 14. lipiec 2001 (17) 1 0 1 0 0 0 0 0
Piotr Florian POLSKA Piotr Florian 26. listopad 2000 (17) 24 23 1 1 1 0 0 0
Kamil Gazda POLSKA Kamil Gazda 20. styczeń 2001 (17) 6 0 6 0 1 0 0 0
Filip  Iwanio POLSKA Filip Iwanio 12. luty 2000 (18) 24 21 3 11 2 4 0 0
Radosław Kasprzak POLSKA Radosław Kasprzak 07. czerwiec 2000 (18) 26 26 0 11 1 7 0 0
Damian Kucharski POLSKA Damian Kucharski 13. sierpień 2000 (18) 28 28 0 6 1 2 0 0
Dominik Piła POLSKA Dominik Piła 06. maj 2001 (17) 16 8 8 3 1 1 0 0
Jakub Rojewski POLSKA Jakub Rojewski 26. czerwiec 2001 (17) 0 0 0 0 0 0 0 0
Mateusz Rymkiewicz POLSKA Mateusz Rymkiewicz 12. styczeń 2000 (18) 1 0 1 0 0 0 0 0
Jakub  Salamon POLSKA Jakub Salamon 03. lipiec 2000 (18) 19 10 9 9 0 3 0 0
Jakub  Sikora POLSKA Jakub Sikora 29. listopad 2001 (16) 25 25 0 7 0 7 0 0
Sebastian Stramiec POLSKA Sebastian Stramiec 28. lipiec 2002 (16) 2 0 2 0 0 0 0 0
Patryk Szczerba POLSKA Patryk Szczerba 30. sierpień 2000 (17) 1 0 1 0 0 0 0 0
Całkow. 8 24 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub  Filipczak POLSKA Jakub Filipczak 11. grudzień 2001 (16) 24 23 1 3 1 11 0 0
Kamil Hądzlik POLSKA Kamil Hądzlik 08. sierpień 2000 (18) 4 3 1 3 0 0 0 0
Konrad Kocaba POLSKA Konrad Kocaba 05. luty 2000 (18) 9 3 6 3 1 1 0 0
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (18) 9 9 0 4 3 3 0 0
Dominik Sawa POLSKA Dominik Sawa 16. czerwiec 2002 (16) 10 1 9 1 0 0 0 0
Mateusz  Śmietana POLSKA Mateusz Śmietana 10. wrzesień 2001 (16) 9 3 6 2 0 2 0 0
Całkow. 5 17 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (LDJM) [Polonia-Stal Świdnica (LDJM)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Szymon Majcherczyk POLSKA Szymon Majcherczyk - Członek
Funkcja Trener
Kamil  Ziobrowski POLSKA Kamil Ziobrowski 16. grudzień 1995 (22) Członek
Funkcja Kierownik

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 18. Sie. 2018 Beginn 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)
Orzeł
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
BKS Bolesławiec (LDJ)
BKS
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 13:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
Zagłębie Lubin (LDJM)
Zagłębie
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (LDM)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 MKP 0 0 0 0 0
1 Nysa 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Zjednoczeni 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 BKS 0 0 0 0 0
1 Chrobry 0 0 0 0 0
1 FC 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 KS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Ślęza 0 0 0 0 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Zagłębie 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23