Roster: Polonia-Stal Świdnica (LDJ) [P/S] | Liga Dolnośląska Juniorów Starszych - sezon 2017/2018


Polonia-Stal Świdnica (LDJ)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Kacper Koziarz POLSKA Kacper Koziarz 24. sierpień 2000 (17) 3 3 0 0 0 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (18) 11 11 0 0 1 0 0 0
Marcel  Żukowski POLSKA Marcel Żukowski 21. styczeń 2002 (16) 0 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 1 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (18) 5 5 0 0 4 0 0 0
Marcin Bieniasz POLSKA Marcin Bieniasz 06. styczeń 2000 (18) 5 2 3 0 1 0 1 0
Paweł  Czarny POLSKA Paweł Czarny 07. marzec 2002 (16) 0 0 0 0 0 0 0 0
Remigiusz Depta POLSKA Remigiusz Depta 30. czerwiec 2000 (17) 8 7 1 2 3 0 0 0
Paweł  Jajko POLSKA Paweł Jajko 29. lipiec 2001 (16) 0 0 0 0 0 0 0 0
Bartosz Jastrzębski POLSKA Bartosz Jastrzębski 10. marzec 2001 (17) 5 0 5 0 0 0 0 0
Maciej Korólczyk POLSKA Maciej Korólczyk 18. grudzień 2000 (17) 6 4 2 0 2 0 0 0
Maciej  Mazanka POLSKA Maciej Mazanka 23. marzec 1999 (19) 10 10 0 1 4 2 0 0
Wojciech Pitura POLSKA Wojciech Pitura 20. październik 2001 (16) 12 8 4 6 0 0 0 0
Michał Somala POLSKA Michał Somala 02. czerwiec 2000 (17) 8 8 0 5 1 2 0 0
Całkow. 15 4 1 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Michał  Czabanowski POLSKA Michał Czabanowski 02. luty 2000 (18) 11 7 4 4 1 2 0 0
Piotr Florian POLSKA Piotr Florian 26. listopad 2000 (17) 14 14 0 2 0 0 0 0
Łukasz Gerus POLSKA Łukasz Gerus 21. luty 1999 (19) 10 3 7 3 3 0 0 0
Szymon Gonek POLSKA Szymon Gonek 19. grudzień 1999 (18) 6 2 4 2 1 1 0 0
Mateusz  Gładysz POLSKA Mateusz Gładysz 17. luty 1999 (19) 10 6 4 4 9 7 0 0
Filip  Iwanio POLSKA Filip Iwanio 12. luty 2000 (18) 12 6 6 5 1 0 0 0
Szymon Krupczak POLSKA Szymon Krupczak 02. luty 1999 (19) 14 14 0 3 4 1 0 0
Damian Kucharski POLSKA Damian Kucharski 13. sierpień 2000 (17) 9 7 2 5 1 0 0 0
Damian  Roman POLSKA Damian Roman 03. październik 1999 (18) 7 1 6 0 0 1 0 0
Jakub  Sikora POLSKA Jakub Sikora 29. listopad 2001 (16) 10 7 3 5 0 1 0 0
Szymon Tragarz POLSKA Szymon Tragarz 07. maj 1999 (19) 4 3 1 0 0 3 0 0
Całkow. 20 16 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub  Filipczak POLSKA Jakub Filipczak 11. grudzień 2001 (16) 12 12 0 7 3 3 0 0
Kamil Hądzlik POLSKA Kamil Hądzlik 08. sierpień 2000 (17) 8 1 7 1 0 0 0 0
Bartosz Hurman POLSKA Bartosz Hurman 06. czerwiec 2001 (16) 2 0 2 0 0 0 0 0
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (17) 13 13 0 6 3 4 0 0
Dominik Sawa POLSKA Dominik Sawa 16. czerwiec 2002 (15) 0 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 6 7 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (LDJ) [Polonia-Stal Świdnica (LDJ)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Szymon Majcherczyk POLSKA Szymon Majcherczyk - Członek
Funkcja Trener

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Foto- 16 12 2 2 38
2 Śląsk 16 11 1 4 34
3 Sokół 17 11 1 5 34
4 Bielawianka 17 11 1 5 34
5 Orzeł 16 8 3 5 27
6 Piast 17 7 4 6 25
7 Polonia-Stal 17 7 3 7 24
8 Unia 17 8 0 9 24
9 Górnik 16 7 2 7 23
10 Sokół 16 6 5 5 23
11 Nysa 17 7 2 8 23
12 Polonia 17 5 6 6 21
13 Wiwa 17 6 3 8 21
14 MKP 17 3 4 10 13
15 Karolina 16 2 3 11 9
16 Pogoń 17 1 2 14 5

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23