Roster: Polonia-Stal Świdnica (LDJ) [P/S] | Liga Dolnośląska Juniorów 2014/2015 (LDJ)


Polonia-Stal Świdnica (LDJ)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Bartosz  Wiciak POLSKA Bartosz Wiciak 27. luty 1998 (20) 0 0 0 0 0 0 0 0
Łukasz Piechurski POLSKA Łukasz Piechurski 25. czerwiec 1997 (20) 5 4 1 1 0 0 0 0
Oskar Wajdzik POLSKA Oskar Wajdzik 13. sierpień 1996 (21) 11 11 0 0 0 0 1 0
Całkow. 0 0 1 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Damian Lechniuk POLSKA Damian Lechniuk 11. marzec 1998 (20) 0 0 0 0 0 0 0 0
Maciej  Podgórski POLSKA Maciej Podgórski 15. luty 1999 (19) 1 1 0 1 0 0 0 0
Filip Ciuba POLSKA Filip Ciuba 24. kwiecień 1996 (22) 14 14 0 0 0 0 0 0
Damian Kochman POLSKA Damian Kochman 12. maj 1997 (21) 13 5 9 1 1 0 0 0
Kamil Partyczny POLSKA Kamil Partyczny 13. czerwiec 1997 (20) 5 0 5 0 0 0 0 0
Michał Rosiak POLSKA Michał Rosiak 01. listopad 1996 (21) 14 14 0 3 3 1 0 0
Adrian Szczepaniuk POLSKA Adrian Szczepaniuk 25. marzec 1997 (21) 15 15 0 5 2 0 0 0
Przemysław Urban POLSKA Przemysław Urban 30. lipiec 1998 (19) 8 8 0 1 2 0 0 0
Adam Wierzyk POLSKA Adam Wierzyk 14. marzec 1996 (22) 14 13 1 0 2 4 0 0
Całkow. 10 5 0 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Krystian Jagieła POLSKA Krystian Jagieła 17. sierpień 1998 (19) 0 0 0 0 0 0 0 0
Dawid Kusio POLSKA Dawid Kusio 23. marzec 1998 (20) 0 0 0 0 0 0 0 0
Daniel Baranowski POLSKA Daniel Baranowski 04. sierpień 1996 (21) 11 6 5 3 2 0 0 0
Krystian Grzywa POLSKA Krystian Grzywa 18. kwiecień 1997 (21) 0 0 0 0 0 0 0 0
Dawid Gładysz POLSKA Dawid Gładysz 09. październik 1996 (21) 12 12 0 4 6 6 0 0
Piotr  Kotowicz POLSKA Piotr Kotowicz 28. lipiec 1997 (20) 7 0 7 0 1 0 0 0
Piotr Krasinkiewicz POLSKA Piotr Krasinkiewicz 27. marzec 1997 (21) 0 0 0 0 0 0 0 0
Paweł Mazanka POLSKA Paweł Mazanka 12. sierpień 1997 (20) 13 12 1 6 4 0 0 0
Kacper Tadrzak POLSKA Kacper Tadrzak 07. sierpień 1996 (21) 11 8 3 6 2 2 0 0
Szymon Tuziński POLSKA Szymon Tuziński 01. grudzień 1997 (20) 15 13 2 12 0 0 0 0
Oskar Łuszkiewicz POLSKA Oskar Łuszkiewicz 13. lipiec 1998 (19) 15 15 0 4 2 8 0 0
Damian Łynko POLSKA Damian Łynko 31. lipiec 1997 (20) 9 1 8 1 2 0 0 0
Całkow. 19 16 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Bartłomiej  Maruszak POLSKA Bartłomiej Maruszak 18. marzec 1998 (20) 1 0 1 0 0 2 0 0
Cyryl Ordon POLSKA Cyryl Ordon 04. luty 1997 (21) 9 0 9 0 0 0 0 0
Łukasz Schmidt POLSKA Łukasz Schmidt 03. luty 1996 (22) 15 13 2 6 3 5 0 0
Całkow. 3 7 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (LDJ) [Polonia-Stal Świdnica (LDJ)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Tomasz  Oleksy POLSKA Tomasz Oleksy 05. marzec 1985 (33) Członek
Funkcja Trener
Mariusz  Miętkiewicz POLSKA Mariusz Miętkiewicz 06. marzec 1992 (26) Członek
Funkcja Asystent trenera

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Foto- 16 12 2 2 38
2 Śląsk 16 11 1 4 34
3 Sokół 17 11 1 5 34
4 Bielawianka 17 11 1 5 34
5 Orzeł 16 8 3 5 27
6 Piast 17 7 4 6 25
7 Polonia-Stal 17 7 3 7 24
8 Unia 17 8 0 9 24
9 Górnik 16 7 2 7 23
10 Sokół 16 6 5 5 23
11 Nysa 17 7 2 8 23
12 Polonia 17 5 6 6 21
13 Wiwa 17 6 3 8 21
14 MKP 17 3 4 10 13
15 Karolina 16 2 3 11 9
16 Pogoń 17 1 2 14 5

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23