Match Schedule: Polonia-Stal Świdnica (IV) | IV liga seniorów - sezon 2016/2017


KOL Match Name Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 13.08.2016 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - MKP Wołów (IV)1 - 1 Remis
2 Kolejka 2 20.08.2016 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV)2 - 1 Wygrana
3 Kolejka 3 27.08.2016 17:00 h Pogoń Oleśnica (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 2 Wygrana
4 Kolejka 4 07.09.2016 17:30 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Piast Nowa Ruda (IV)3 - 0 Wygrana
5 Kolejka 5 10.09.2016 17:00 h Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 2 Wygrana
6 Kolejka 6 18.09.2016 11:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Sokół Wielka Lipa (IV)2 - 1 Wygrana
7 Kolejka 7 24.09.2016 16:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 1 Wygrana
8 Kolejka 8 01.10.2016 17:00 h Bielawianka Bielawa (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 1 Wygrana
9 Kolejka 9 08.10.2016 16:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - GKS Kobierzyce (IV)1 - 1 Remis
10 Kolejka 10 16.10.2016 11:00 h Foto-Higiena Gać (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)2 - 1 Przegrana
11 Kolejka 11 22.10.2016 15:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Bystrzyca Kąty Wrocławskie (IV)4 - 0 Wygrana
12 Kolejka 12 29.10.2016 14:00 h Wiwa Goszcz (IV liga) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 1 Wygrana
13 Kolejka 13 06.11.2016 14:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Victoria Świebodzice (IV)3 - 1 Wygrana
14 Kolejka 14 12.11.2016 14:00 h Unia Bardo (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)3 - 1 Przegrana
15 Kolejka 15 19.11.2016 13:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Orzeł Sadowice (IV)1 - 0 Wygrana
16 Kolejka 16 18.03.2017 14:00 h MKP Wołów (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)4 - 3 Przegrana
17 Kolejka 17 25.03.2017 15:00 h Karolina Jaworzyna Śląska (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)2 - 1 Przegrana
18 Kolejka 18 01.04.2017 16:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Pogoń Oleśnica (IV)0 - 2 Przegrana
19 Kolejka 19 05.04.2017 16:00 h Piast Nowa Ruda (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)1 - 0 Przegrana
20 Kolejka 20 15.04.2017 16:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)0 - 0 Remis
21 Kolejka 21 22.04.2017 16:00 h Sokół Wielka Lipa (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)1 - 1 Remis
22 Kolejka 22 29.04.2017 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Sokół Marcinkowice (IV)2 - 1 Wygrana
23 Kolejka 23 03.05.2017 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Bielawianka Bielawa (IV)2 - 1 Wygrana
24 Kolejka 24 06.05.2017 15:00 h GKS Kobierzyce (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)2 - 5 Wygrana
25 Kolejka 25 13.05.2017 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Foto-Higiena Gać (IV)2 - 1 Wygrana
26 Kolejka 26 20.05.2017 11:00 h Bystrzyca Kąty Wrocławskie (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 3 Wygrana
27 Kolejka 27 27.05.2017 13:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Wiwa Goszcz (IV liga)1 - 0 Wygrana
28 Kolejka 28 03.06.2017 17:00 h Victoria Świebodzice (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)1 - 6 Wygrana
29 Kolejka 29 10.06.2017 15:30 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Unia Bardo (IV)0 - 2 Przegrana
30 Kolejka 30 17.06.2017 12:00 h Orzeł Sadowice (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)4 - 3 Przegrana

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 24. Lis. 2018 Beginn 13:00
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
Piast Nowa Ruda (IV)
Piast
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 13 12 0 1 36
2 Górnik 13 11 2 0 35
3 Sokół 13 8 1 4 25
4 Orzeł 13 8 1 4 25
5 Polonia-Stal 13 8 1 4 25
6 Polonia 13 8 1 4 25
7 Sokół 13 6 4 3 22
8 Bielawianka 13 6 0 7 18
9 Piast 13 5 2 6 17
10 MKP 13 5 1 7 16
11 Unia 13 5 0 8 15
12 Orzeł 13 4 2 7 14
13 Nysa 13 3 1 9 10
14 Piast 13 3 0 10 9
15 GKS 13 2 1 10 7
16 Zjednoczeni 13 1 1 11 4

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23