Match Schedule: Polonia-Stal Świdnica (IV) | IV liga seniorów - sezon 2016/2017


KOL Match Name Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 13.08.2016 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - MKP Wołów (IV)1 - 1 Remis
2 Kolejka 2 20.08.2016 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Karolina Jaworzyna Śląska (IV)2 - 1 Wygrana
3 Kolejka 3 27.08.2016 17:00 h Pogoń Oleśnica (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 2 Wygrana
4 Kolejka 4 07.09.2016 17:30 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Piast Nowa Ruda (IV)3 - 0 Wygrana
5 Kolejka 5 10.09.2016 17:00 h Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 2 Wygrana
6 Kolejka 6 18.09.2016 11:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Sokół Wielka Lipa (IV)2 - 1 Wygrana
7 Kolejka 7 24.09.2016 16:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 1 Wygrana
8 Kolejka 8 01.10.2016 17:00 h Bielawianka Bielawa (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 1 Wygrana
9 Kolejka 9 08.10.2016 16:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - GKS Kobierzyce (IV)1 - 1 Remis
10 Kolejka 10 16.10.2016 11:00 h Foto-Higiena Gać (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)2 - 1 Przegrana
11 Kolejka 11 22.10.2016 15:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Bystrzyca Kąty Wrocławskie (IV)4 - 0 Wygrana
12 Kolejka 12 29.10.2016 14:00 h Wiwa Goszcz (IV liga) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 1 Wygrana
13 Kolejka 13 06.11.2016 14:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Victoria Świebodzice (IV)3 - 1 Wygrana
14 Kolejka 14 12.11.2016 14:00 h Unia Bardo (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)3 - 1 Przegrana
15 Kolejka 15 19.11.2016 13:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Orzeł Sadowice (IV)1 - 0 Wygrana
16 Kolejka 16 18.03.2017 14:00 h MKP Wołów (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)4 - 3 Przegrana
17 Kolejka 17 25.03.2017 15:00 h Karolina Jaworzyna Śląska (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)2 - 1 Przegrana
18 Kolejka 18 01.04.2017 16:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Pogoń Oleśnica (IV)0 - 2 Przegrana
19 Kolejka 19 05.04.2017 16:00 h Piast Nowa Ruda (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)1 - 0 Przegrana
20 Kolejka 20 15.04.2017 16:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)0 - 0 Remis
21 Kolejka 21 22.04.2017 16:00 h Sokół Wielka Lipa (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)1 - 1 Remis
22 Kolejka 22 29.04.2017 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Sokół Marcinkowice (IV)2 - 1 Wygrana
23 Kolejka 23 03.05.2017 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Bielawianka Bielawa (IV)2 - 1 Wygrana
24 Kolejka 24 06.05.2017 15:00 h GKS Kobierzyce (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)2 - 5 Wygrana
25 Kolejka 25 13.05.2017 17:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Foto-Higiena Gać (IV)2 - 1 Wygrana
26 Kolejka 26 20.05.2017 11:00 h Bystrzyca Kąty Wrocławskie (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)0 - 3 Wygrana
27 Kolejka 27 27.05.2017 13:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Wiwa Goszcz (IV liga)1 - 0 Wygrana
28 Kolejka 28 03.06.2017 17:00 h Victoria Świebodzice (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)1 - 6 Wygrana
29 Kolejka 29 10.06.2017 15:30 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Unia Bardo (IV)0 - 2 Przegrana
30 Kolejka 30 17.06.2017 12:00 h Orzeł Sadowice (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)4 - 3 Przegrana

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Foto- 16 12 2 2 38
2 Śląsk 16 11 1 4 34
3 Sokół 17 11 1 5 34
4 Bielawianka 17 11 1 5 34
5 Orzeł 16 8 3 5 27
6 Piast 17 7 4 6 25
7 Polonia-Stal 17 7 3 7 24
8 Unia 17 8 0 9 24
9 Górnik 16 7 2 7 23
10 Sokół 16 6 5 5 23
11 Nysa 17 7 2 8 23
12 Polonia 17 5 6 6 21
13 Wiwa 17 6 3 8 21
14 MKP 17 3 4 10 13
15 Karolina 16 2 3 11 9
16 Pogoń 17 1 2 14 5

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23