Treningi MKS Polonia-Stal Świdnica

Poniżej przedstawiamy grafik treningów wszystkich młodzieżowych grup (smerfy - trampkarze) Polonii-Stali Świdnica. Grafik będzie aktualizowany na bieżąco - proszę śledzić stronę internetową.

 

Treningi drużyn młodzieżowych (smerfy - trampkarze) MKS-u Polonia-Stal Świdnica


Poniedziałek:


15.50 - 17.00, Fitness Condizione - młodzicy (LDM) - trener Sebastian Ratajczak
16.00 - 17.15, hala w Witoszowie - młodzicy (LDM II) - trener Mariusz Krupczak
16.00 - 18.30, hala SP8 ul. Wałbrzyska - orliki (grupa II, od 17.15 grupa I) - trener Patryk Szokało
17.00 - 18.00, hala SP 315 ul. Traugutta - orliki (Liga Orlika) - trener Michał Korbecki
17.15 - 18.30, hala w Witoszowie - młodzicy (TM II) - trener Mariusz Krupczak
17.15 - 18.45, hala przy ulicy Strzelińskiej - młodzicy (TM I) - trener Szymon Majcherczyk
17.30 - 19.00, hala SP4 ul. Marcinkowskiego - żaki - trener Jarosław Kozioł
18.45 - 20.00, hala przy ulicy Strzelińskiej - trampkarze (TT I) - trener Michał Oleszczyk

 

Wtorek:


16.00 - 17.30, hala przy ulicy Strzelińskiej - trampkarze (TT II) - trener Grzegorz Solarz
16.00 - 17.30, hala ZS nr 1 ul. Budowlana - trampkarze (LDT) - trener Przemysław Malczyk
17.15 - 18.30, hala w Witoszowie - żaki i smerfy - trener Janusz Masny
17.15 - 18.30, hala w Witoszowie - smerfy - trener Jakub Pasiewicz
17.15 - 18.45, hala przy ulicy Strzelińskiej - żaki - trener Szymon Majcherczyk
17.30 - 19.00, hala ZS nr 1 ul. Budowlana - orliki (2006) - trener Przemysław Malczyk

 

Środa:


17.00 - 18.30, hala Ekonomika ul. Pionierów - młodzicy (TM III) - trener Sebastian Ratajczak
17.00 - 18.00, hala SP 315 ul. Traugutta - orliki (Liga Orlika) - trener Michał Korbecki
17.15 - 18.45, hala przy ulicy Strzelińskiej - młodzicy (TM I) - trener Szymon Majcherczyk
18.00 - 19.30, hala Mechanik ul. Sikorskiego - żaki - trener Jarosław Kozioł
18.30 - 20.00, hala Ekonomika ul. Pionierów - młodzicy (LDM) - trener Sebastian Ratajczak
19.00 - 20.30, hala Gimnazjum nr 3 ul. Saperów - trampkarze (TT I) - trener Michał Oleszczyk

 

Czwartek:


16.00 - 18.00, hala SP8 ul. Wałbrzyska - żaki i smerfy - trener Janusz Masny
17.00 - 18.00, hala SP 315 ul. Traugutta - orliki (Liga Orlika) - trener Michał Korbecki
17.15 - 18.45, hala przy ulicy Strzelińskiej - żaki - trener Szymon Majcherczyk
* 19.00 - 21.00, hala SP4 ul. Marcinkowskiego - trampkarze (TT II) - trener Grzegorz Solarz (* na prośbę trenera miejsce treningu i godzina może ulec zmianie)

 

Piątek:


15.50 - 17.00, Fitness Condizione - młodzicy (TM III) - trener Sebastian Ratajczak
16.00 - 17.20, hala ZS nr 1 ul. Budowlana - młodzicy (TM II) - trener Mariusz Krupczak
16.30 - 18.00, hala w Witoszowie - orliki (2006) - trener Przemysław Malczyk
17.20 - 18.45, hala ZS nr 1 ul. Budowlana - młodzicy (LDM II) - trener Mariusz Krupczak
18.00 - 19.30, hala Mechanik ul. Sikorskiego - smerfy - trener Bartosz Prętki
18.45 - 20.00, hala przy ulicy Strzelińskiej - trampkarze (TT I) - trener Michał Oleszczyk

 

Sobota:


Trening - młodzicy (TM I) - trener Szymon Majcherczyk (godziny i miejsca przekazywać będzie trener)

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 17:00
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
Sokół Wielka Lipa (IV)
Sokół
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
BKS Bolesławiec (LDJ)
BKS
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 13:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
Zagłębie Lubin (LDJM)
Zagłębie
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (LDM)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 MKP 0 0 0 0 0
1 Nysa 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Zjednoczeni 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 BKS 0 0 0 0 0
1 Chrobry 0 0 0 0 0
1 FC 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 KS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Ślęza 0 0 0 0 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Zagłębie 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23