Treningi MKS Polonia-Stal Świdnica

Poniżej przedstawiamy grafik treningów wszystkich młodzieżowych grup (smerfy - trampkarze) Polonii-Stali Świdnica. Grafik będzie aktualizowany na bieżąco - proszę śledzić stronę internetową.

 

Treningi drużyn młodzieżowych (smerfy - trampkarze) MKS-u Polonia-Stal Świdnica


Poniedziałek:


15.50 - 17.00, Fitness Condizione - młodzicy (LDM) - trener Sebastian Ratajczak
16.00 - 17.15, hala w Witoszowie - młodzicy (LDM II) - trener Mariusz Krupczak
16.00 - 18.30, hala SP8 ul. Wałbrzyska - orliki (grupa II, od 17.15 grupa I) - trener Patryk Szokało
17.00 - 18.00, hala SP 315 ul. Traugutta - orliki (Liga Orlika) - trener Michał Korbecki
17.15 - 18.30, hala w Witoszowie - młodzicy (TM II) - trener Mariusz Krupczak
17.15 - 18.45, hala przy ulicy Strzelińskiej - młodzicy (TM I) - trener Szymon Majcherczyk
17.30 - 19.00, hala SP4 ul. Marcinkowskiego - żaki - trener Jarosław Kozioł
18.45 - 20.00, hala przy ulicy Strzelińskiej - trampkarze (TT I) - trener Michał Oleszczyk

 

Wtorek:


16.00 - 17.30, hala przy ulicy Strzelińskiej - trampkarze (TT II) - trener Grzegorz Solarz
16.00 - 17.30, hala ZS nr 1 ul. Budowlana - trampkarze (LDT) - trener Przemysław Malczyk
17.15 - 18.30, hala w Witoszowie - żaki i smerfy - trener Janusz Masny
17.15 - 18.30, hala w Witoszowie - smerfy - trener Jakub Pasiewicz
17.15 - 18.45, hala przy ulicy Strzelińskiej - żaki - trener Szymon Majcherczyk
17.30 - 19.00, hala ZS nr 1 ul. Budowlana - orliki (2006) - trener Przemysław Malczyk

 

Środa:


17.00 - 18.30, hala Ekonomika ul. Pionierów - młodzicy (TM III) - trener Sebastian Ratajczak
17.00 - 18.00, hala SP 315 ul. Traugutta - orliki (Liga Orlika) - trener Michał Korbecki
17.15 - 18.45, hala przy ulicy Strzelińskiej - młodzicy (TM I) - trener Szymon Majcherczyk
18.00 - 19.30, hala Mechanik ul. Sikorskiego - żaki - trener Jarosław Kozioł
18.30 - 20.00, hala Ekonomika ul. Pionierów - młodzicy (LDM) - trener Sebastian Ratajczak
19.00 - 20.30, hala Gimnazjum nr 3 ul. Saperów - trampkarze (TT I) - trener Michał Oleszczyk

 

Czwartek:


16.00 - 18.00, hala SP8 ul. Wałbrzyska - żaki i smerfy - trener Janusz Masny
17.00 - 18.00, hala SP 315 ul. Traugutta - orliki (Liga Orlika) - trener Michał Korbecki
17.15 - 18.45, hala przy ulicy Strzelińskiej - żaki - trener Szymon Majcherczyk
* 19.00 - 21.00, hala SP4 ul. Marcinkowskiego - trampkarze (TT II) - trener Grzegorz Solarz (* na prośbę trenera miejsce treningu i godzina może ulec zmianie)

 

Piątek:


15.50 - 17.00, Fitness Condizione - młodzicy (TM III) - trener Sebastian Ratajczak
16.00 - 17.20, hala ZS nr 1 ul. Budowlana - młodzicy (TM II) - trener Mariusz Krupczak
16.30 - 18.00, hala w Witoszowie - orliki (2006) - trener Przemysław Malczyk
17.20 - 18.45, hala ZS nr 1 ul. Budowlana - młodzicy (LDM II) - trener Mariusz Krupczak
18.00 - 19.30, hala Mechanik ul. Sikorskiego - smerfy - trener Bartosz Prętki
18.45 - 20.00, hala przy ulicy Strzelińskiej - trampkarze (TT I) - trener Michał Oleszczyk

 

Sobota:


Trening - młodzicy (TM I) - trener Szymon Majcherczyk (godziny i miejsca przekazywać będzie trener)

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 14:00
Górnik Wałbrzych
Górnik
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 28. Paź. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
Górnik Wałbrzych (LDJ)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 13:00
Śląsk Wrocław SA (LDJM)
Śląsk
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Lechia Dzierżoniów (LDT)
Lechia
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 10 9 1 0 28
2 Śląsk 9 8 0 1 24
3 Polonia 10 7 1 2 22
4 Orzeł 9 6 1 2 19
5 Sokół 10 6 1 3 19
6 Sokół 10 5 3 2 18
7 Polonia-Stal 9 5 1 3 16
8 Bielawianka 10 5 0 5 15
9 Piast 10 4 2 4 14
10 MKP 10 4 0 6 12
11 Nysa 10 3 0 7 9
12 Unia 10 3 0 7 9
13 Piast 10 3 0 7 9
14 Orzeł 9 2 2 5 8
15 GKS 10 1 1 8 4
16 Zjednoczeni 10 0 1 9 1

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23