Weekendowy rozkład jazdy!

Przed piłkarzami i piłkarkami MKS-u Polonia-Stal Świdnica kolejny pracowity weekend. Maraton zaczynamy już dziś (piątek, 26 września) od spotkania o punkty w Klasie Terenowej Młodzików pomiędzy Polonią-Stalą II Świdnica a Gromem Witków.

 

 

Piątek, 26 września:

 

16.30 - boisko OSiR w Świdnicy, Klasa Terenowa Młodzików: Polonia-Stal III Świdnica (trener Sebastian Ratajczak) - Grom Witków

 

Sobota, 27 września:

 

10.00 - stadion w Żarowie, Klasa Terenowa Młodzików: Zjednoczeni Żarów - Polonia-Stal II Świdnica (trener Mariusz Krupczak)

 

11.00 - boisko "Orlik" przy SP 4 w Świdnicy, Liga Orlika: Polonia-Stal Świdnica (trener Michał Korbecki) - Victoria Świebodzice

 

11.00 - stadion OSiR w Świdnicy, Klasa Terenowa Trampkarzy: Polonia-Stal I Świdnica (trener Michał Oleszczyk) - LKS Bystrzyca Górna

 

13.00 - stadion OSiR w Świdnicy, Klasa Terenowa Trampkarzy: Polonia-Stal II Świdnica (trener Grzegorz Solarz) - LKS Gola Świdnicka

 

13.00 - boisko w Bolesławicach, Liga Dolnośląska Młodzików: Polonia-Stal II Świdnica (trener Mariusz Krupczak) - Śląsk Wrocław

 

13.00 - stadion OSiR w Świdnicy, Klasa Terenowa Juniorów Młodszych: Polonia-Stal Świdnica (trener Radosław Szalecki) - Granit Roztoka

 

16.00 - stadion przy ulicy Oporowskiej we Wrocławiu, III-liga mężczyzn: Ślęza Wrocław - Polonia-Stal Świdnica

 

Niedziela, 28 września:

 

11.00 - stadion w Polkowicach, Liga Dolnośląska Juniorów: KS Polkowice - Polonia-Stal Świdnica (trenerzy Tomasz Oleksy / Mariusz Miętkiewicz)

 

11.00 - stadion w Legnicy, Liga Dolnośląska Juniorów Młodszych: Konfeks Legnica - Polonia-Stal Świdnica (trener Piotr Krygier)

 

13.00 - stadion w Lubinie, Liga Dolnośląska Trampkarzy: Zagłębie Lubin - Polonia-Stal Świdnica (trener Przemysław Malczyk)

 

13.00 - stadion w Lubinie, Liga Dolnośląska Młodzików: Zagłębie Lubin - Polonia-Stal I Świdnica (trener Sebastian Ratajczak)

 

13.30 - stadion OSiR w Świdnicy, Klasa Okręgowa Juniorów: Polonia-Stal Świdnica (trener Bartosz Kulig) - Victoria Świebodzice

 

16.00 - boisko w Jedlinie-Zdrój, III-liga kobiet: Zdrój Jedlina-Zdrój - Polonia-Stal Świdnica (trener Damian Błaszczyk)

 

16.00 - stadion OSiR w Świdnicy, Klasa Okręgowa Seniorów: Polonia-Stal Świdnica (trenerzy Tomasz Oleksy / Mariusz Miętkiewicz) - Victoria Świebodzice

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 19. Paź. 2019 Beginn 15:00
Pogoń Pieszyce (IV)
Pogoń
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 LKS 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Pogoń 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Wiwa 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23