Piast - Polonia (relacja live)

DSC 0082Polonia Świdnica walczy na wyjeździe z Piastem Karnin.

Skład Polonii: Stitou, Chrapek, Salamon, Lato, Luber, G. Borowy, Fojna, Morawski, Truszczyński, Jaros, Kopernick oraz Kot, Sz. Borowy, Klimczak, Tobiasz, Kukla

5' - Stitou fantastycznie broni strzał głową rywala

8' - G. Borowy decyduje się na strzał z dystansu, dobrze broni bramkarz

10' - bilard w szesnastce Piasta, niestety piłka nie trafiła do sieci

16' - strzał rywali z rzutu wolnego - piłka mija poprzeczkę

20' - groźna akcja gospodarzy, na szczęście jeden z przeciwników na spalonym

25' - rzut rożny dla Polonii, defensorzy czyszczą całą sytuację

32' - kontra gospodarzy, sytuację wyjaśnia Lato

37' - rywale grają bardzo ostro, w krótkim odstępie czasu ostro faulowani Morawski i Stitou

42' - Jaros wrzuca piłkę z rzutu wolnego, skutecznie piąstkuje golkiper przeciwników

koniec pierwszej połowy - 0:0

rozpoczynamy drugą połowę

48' - faulowany na 20. metrze Jaros - rzut wolny

...

do piłki podchodzi Morawski i precyzyjnym strzałem przy słupku daje nam prowadzenie. Wygrywamy 1:0!!!

55' - Tobiasz zmienia Truszczyńskiego

57' - wychodziliśmy z groźną kontrą, niestety strata

58' - Borowy uderza w boczną siatkę

64' - zamieszanie w okolica naszej szesnastki, na szczęście wyjaśniamy tą sytuację

67' - rzut rożny dla Polonii, piłkę wybijają obrońcy - powtórka

70' - fantastyczna akcja Lubera na prawym skrzydle, Rafał minął swojego rywala, dograł piłkę na głowę Tobiasza, który podwyższył na 2:0!!

75' - boisko opuszcza Fojna, w jego miejsce Sz. Borowy

78' - rzut rożny dla Piasta, niestety piłka trafia do sieci. Wygrywamy już tylko 2:1

84' - jest odpowiedź Polonii! Kopernicki wyprzedził golkipera wygarnął mu piłkę i celnym strzałem z ostrego kąta wyprowadził nas znów na dwubramkowe prowadzenie. Jest 3:1 dla Polonii!!

89' Klimczak za Kopernickiego

90' - Stitou wyciąga setkę - wciąż wygrywamy 3:1

koniec arcyważnego dla nas meczu - wygrywamy 3:1!!!