Nasi chłopcy tuż za pierwszą dziesiątką

To było wspaniałe przeżycie dla drużyny młodzików Polonii-Stali Świdnica. Nasza ekipa prowadzona na co dzień przez Sebastiana Ratajczaka, a w ostatnich dniach wspomagana także osobą Mariusza Krupczaka wzięła uział w ten weekend w silnie obsadzonym turnieju Arka Gdynia Cup, podczas którego nie zabrakło też ekip zza granicy, w tym m.in. zawodników słynnego Bayeru 04 Leverkusen.

 

 

W drugim turnieju biało-zieloni nie byli już tak spięci i pokazali się z bardzo dobrej strony. Rozpoczęło się od zwycięstwa ze Stomilem Olsztyn (2:0), następnie przyszedł czas na porażkę ze Stadionem Śląskim Chorzów, a całą rywalizację płodzi piłkarze Polonii-Stali zakończyli zwyciężając 2:0 Znicz Pruszków i plasując się ostatecznie na 11. miejscu w turnieju. Taki turniej z tak uznanymi piłkarskimi markami, to niezwykle cenna lekcja dla naszych młodych zawodników, która z pewnością zaprocentuje już podczas rundy wiosennej.

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Bayer 04 Leverkusen
  2. Talent Białystok
  3. FC Mińsk
  4. Widok Skierniewice
  5. Warta Poznań
  6. Lechia Gdańsk
  7. Zagłebie Lubin
  8. Arka Gdynia U-13
  9. Stadion Śląski Chorzów
  10. Arka Gdynia U-12
  11. Polonia-Stal Świdnica
  12. Znicz Pruszków
  13. FK Karlskrona
  14. Stomil Olsztyn
  15. FC Jurmala
  16. KMTV Kiel   
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 18. Sie. 2018 Beginn 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)
Orzeł
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
BKS Bolesławiec (LDJ)
BKS
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 13:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
Zagłębie Lubin (LDJM)
Zagłębie
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (LDM)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 MKP 0 0 0 0 0
1 Nysa 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Zjednoczeni 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 BKS 0 0 0 0 0
1 Chrobry 0 0 0 0 0
1 FC 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 KS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Ślęza 0 0 0 0 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Zagłębie 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23