Roster: Polonia-Stal Świdnica (IV) [P-S] | IV liga seniorów - sezon 2017/2018


Polonia-Stal Świdnica (IV)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Bartłomiej  Kot POLSKA Bartłomiej Kot 26. sierpień 1995 (22) 15 15 0 0 2 0 0 0
Kacper Koziarz POLSKA Kacper Koziarz 24. sierpień 2000 (17) 0 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (18) 0 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 2 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (17) 14 12 2 2 5 0 0 0
Eryk Klemiński POLSKA Eryk Klemiński 27. lipiec 1998 (19) 10 4 6 1 0 0 0 0
Andrii Kozachenko Ukraina Andrii Kozachenko 10. lipiec 1991 (26) 7 4 3 0 2 0 1 0
Maciej  Mazanka POLSKA Maciej Mazanka 23. marzec 1999 (19) 3 1 2 1 0 0 0 0
Patryk Salamon POLSKA Patryk Salamon 21. czerwiec 1992 (25) 13 13 0 0 4 0 0 0
Łukasz  Kot POLSKA Łukasz Kot 26. sierpień 1995 (22) 13 13 0 0 2 0 0 0
Bartłomiej  Skowroński POLSKA Bartłomiej Skowroński 22. sierpień 1995 (22) 12 10 2 1 2 1 0 0
Całkow. 15 1 1 0
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Krystian Jagieła POLSKA Krystian Jagieła 17. sierpień 1998 (19) 15 14 1 5 2 0 0 0
Damian Kucharski POLSKA Damian Kucharski 13. sierpień 2000 (17) 5 1 4 1 0 0 0 0
Wojciech Sowa POLSKA Wojciech Sowa 19. maj 1993 (24) 14 14 0 2 5 3 0 0
Wojciech Szuba POLSKA Wojciech Szuba 20. czerwiec 1993 (24) 11 11 0 2 4 7 0 0
Szymon Tragarz POLSKA Szymon Tragarz 07. maj 1999 (18) 11 5 6 2 1 0 0 0
Oskar Łuszkiewicz POLSKA Oskar Łuszkiewicz 13. lipiec 1998 (19) 13 11 2 4 1 0 0 0
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (17) 0 0 0 0 0 0 0 0
Michał Somala POLSKA Michał Somala 02. czerwiec 2000 (17) 12 10 2 3 2 0 0 0
Kamil  Szczygieł POLSKA Kamil Szczygieł 12. czerwiec 1996 (21) 15 13 2 5 3 7 0 0
Całkow. 18 17 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Robert Myrta POLSKA Robert Myrta 23. kwiecień 1997 (21) 14 14 0 3 5 4 0 0
Całkow. 5 4 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (IV) [Polonia-Stal Świdnica (IV)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Tomasz  Oleksy POLSKA Tomasz Oleksy 05. marzec 1985 (33) Członek
Funkcja Trener
Piotr Podsiadły POLSKA Piotr Podsiadły - Członek
Funkcja Kierownik
Wojciech Wierzbicki POLSKA Wojciech Wierzbicki 21. sierpień 1977 (40) Członek
Funkcja Trener bramkarzy
Marcin Jędras POLSKA Marcin Jędras - Członek
Funkcja Masażysta

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum Wt, 01. Maj. 2018 Beginn 17:00
Śląsk II Wrocław
Śląsk
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum Śr, 09. Maj. 2018 Beginn 17:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
Śląsk Wrocław (LDJ)
Śląsk
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Foto- 16 12 2 2 38
2 Śląsk 16 11 1 4 34
3 Sokół 17 11 1 5 34
4 Bielawianka 17 11 1 5 34
5 Orzeł 16 8 3 5 27
6 Piast 17 7 4 6 25
7 Polonia-Stal 17 7 3 7 24
8 Unia 17 8 0 9 24
9 Górnik 16 7 2 7 23
10 Sokół 16 6 5 5 23
11 Nysa 17 7 2 8 23
12 Polonia 17 5 6 6 21
13 Wiwa 17 6 3 8 21
14 MKP 17 3 4 10 13
15 Karolina 16 2 3 11 9
16 Pogoń 17 1 2 14 5

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23