Roster: Polonia-Stal Świdnica (IV) [P-S] | IV liga seniorów - sezon 2017/2018


Polonia-Stal Świdnica (IV)

 Bramkarz Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Bartłomiej  Kot POLSKA Bartłomiej Kot 26. sierpień 1995 (23) 26 26 0 0 2 0 0 0
Kacper Koziarz POLSKA Kacper Koziarz 24. sierpień 2000 (18) 0 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Szczepaniuk POLSKA Kacper Szczepaniuk 15. luty 2000 (18) 0 0 0 0 0 0 0 0
Całkow. 2 0 0 0
 Obrońca Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub Białas POLSKA Jakub Białas 30. kwiecień 2000 (18) 23 21 2 5 6 0 1 1
Eryk Klemiński POLSKA Eryk Klemiński 27. lipiec 1998 (20) 10 4 6 1 0 0 0 0
Andrii Kozachenko Ukraina Andrii Kozachenko 10. lipiec 1991 (27) 17 14 3 4 4 1 1 0
Maciej  Mazanka POLSKA Maciej Mazanka 23. marzec 1999 (19) 11 1 10 1 0 0 0 0
Patryk Salamon POLSKA Patryk Salamon 21. czerwiec 1992 (26) 16 14 2 0 4 0 0 0
Łukasz  Kot POLSKA Łukasz Kot 26. sierpień 1995 (23) 17 17 0 1 2 0 0 0
Bartłomiej  Skowroński POLSKA Bartłomiej Skowroński 22. sierpień 1995 (23) 20 16 4 1 3 2 0 1
Całkow. 19 3 2 2
 Pomocnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Piotr Florian POLSKA Piotr Florian 26. listopad 2000 (17) 4 0 4 0 0 0 0 0
Mateusz  Gładysz POLSKA Mateusz Gładysz 17. luty 1999 (19) 2 0 2 0 1 0 0 0
Krystian Jagieła POLSKA Krystian Jagieła 17. sierpień 1998 (20) 26 25 1 7 3 0 0 0
Damian Kucharski POLSKA Damian Kucharski 13. sierpień 2000 (18) 5 1 4 1 0 0 0 0
Cezary  Madej POLSKA Cezary Madej 06. październik 1998 (20) 7 5 2 0 0 0 0 0
Kacper Matwiejko POLSKA Kacper Matwiejko 22. czerwiec 1998 (20) 7 4 3 4 1 0 0 0
Wojciech Sowa POLSKA Wojciech Sowa 19. maj 1993 (25) 22 22 0 3 7 4 0 0
Wojciech Szuba POLSKA Wojciech Szuba 20. czerwiec 1993 (25) 22 22 0 3 4 9 0 0
Marcin Traczykowski POLSKA Marcin Traczykowski 14. maj 1985 (33) 9 8 1 3 0 1 0 0
Szymon Tragarz POLSKA Szymon Tragarz 07. maj 1999 (19) 15 8 7 4 1 2 0 0
Rafał Wilk POLSKA Rafał Wilk 01. grudzień 1984 (33) 4 4 0 1 1 0 0 0
Oskar Łuszkiewicz POLSKA Oskar Łuszkiewicz 13. lipiec 1998 (20) 22 18 4 6 4 0 0 0
Szymon  Kopacz POLSKA Szymon Kopacz 14. lipiec 2000 (18) 0 0 0 0 0 0 0 0
Michał Somala POLSKA Michał Somala 02. czerwiec 2000 (18) 14 10 4 3 2 0 0 0
Kamil  Szczygieł POLSKA Kamil Szczygieł 12. czerwiec 1996 (22) 23 21 2 9 4 8 0 0
Całkow. 28 24 0 0
 Napastnik Urodziny (Wiek) Rozegrał Skład wyjściowy Wch. Sch. Kartki żółte Bramki Kartki czerwone Bramka samobójcza
Jakub  Filipczak POLSKA Jakub Filipczak 11. grudzień 2001 (16) 7 5 2 5 1 1 0 0
Robert Myrta POLSKA Robert Myrta 23. kwiecień 1997 (21) 23 20 3 4 5 7 0 0
Całkow. 6 8 0 0

 Sztab Polonia-Stal Świdnica (IV) [Polonia-Stal Świdnica (IV)]

Członek sztabu  Urodziny (Wiek) Funkcja członka sztabu
Tomasz  Oleksy POLSKA Tomasz Oleksy 05. marzec 1985 (33) Członek
Funkcja Trener
Piotr Podsiadły POLSKA Piotr Podsiadły - Członek
Funkcja Kierownik
Wojciech Wierzbicki POLSKA Wojciech Wierzbicki 21. sierpień 1977 (41) Członek
Funkcja Trener bramkarzy
Marcin Jędras POLSKA Marcin Jędras - Członek
Funkcja Masażysta

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 15:00
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
Sokół Marcinkowice (IV)
Sokół
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 11:00
Karkonosze Jelenia Góra
Karkonosze
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 13:00
FC Wrocław Academy (LDJM)
FC
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 11:00
Silesia Wrocław Gaj (LDM)
Silesia
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 10 9 1 0 28
2 Śląsk 9 8 0 1 24
3 Polonia 10 7 1 2 22
4 Orzeł 9 6 1 2 19
5 Sokół 10 6 1 3 19
6 Sokół 10 5 3 2 18
7 Polonia-Stal 9 5 1 3 16
8 Bielawianka 10 5 0 5 15
9 Piast 10 4 2 4 14
10 MKP 10 4 0 6 12
11 Nysa 10 3 0 7 9
12 Unia 10 3 0 7 9
13 Piast 10 3 0 7 9
14 Orzeł 9 2 2 5 8
15 GKS 10 1 1 8 4
16 Zjednoczeni 10 0 1 9 1

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23