Match Schedule: Sokół Marcinkowice (IV) | IV liga seniorów - sezon 2017/2018


KOL Match Name Data Godz. Gospodarz   GościeRezultat  
1 Kolejka 1 15.08.2017 17:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - MKP Wołów (IV)2 - 1 Wygrana
2 Kolejka 2 19.08.2017 17:00 h Pogoń Oleśnica (IV) - Sokół Marcinkowice (IV)1 - 3 Wygrana
3 Kolejka 3 26.08.2017 17:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Górnik Wałbrzych 1 - 0 Wygrana
4 Kolejka 4 02.09.2017 17:00 h Foto-Higiena Gać - Sokół Marcinkowice (IV)2 - 1 Przegrana
5 Kolejka 5 09.09.2017 17:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Nysa Kłodzko2 - 3 Przegrana
6 Kolejka 6 16.09.2017 16:00 h Polonia Trzebnica - Sokół Marcinkowice (IV)2 - 1 Przegrana
7 Kolejka 7 23.09.2017 16:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)3 - 0 Wygrana
8 Kolejka 8 30.09.2017 16:00 h Sokół Wielka Lipa (IV) - Sokół Marcinkowice (IV)1 - 0 Przegrana
9 Kolejka 9 07.10.2017 15:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Unia Bardo6 - 1 Wygrana
10 Kolejka 10 14.10.2017 15:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Piast Żerniki4 - 4 Remis
11 Kolejka 11 21.10.2017 15:00 h Polonia-Stal Świdnica (IV) - Sokół Marcinkowice (IV)0 - 1 Wygrana
12 Kolejka 12 28.10.2017 14:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Karolina Jaworzyna Śląska3 - 1 Wygrana
13 Kolejka 13 04.11.2017 14:00 h Wiwa Goszcz (IV liga) - Sokół Marcinkowice (IV)2 - 3 Wygrana
14 Kolejka 14 11.11.2017 14:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Śląsk II Wrocław3 - 1 Wygrana
15 Kolejka 15 18.11.2017 14:00 h Bielawianka Bielawa - Sokół Marcinkowice (IV)1 - 0 Przegrana
16 Kolejka 16 01.05.2018 17:00 h MKP Wołów (IV) - Sokół Marcinkowice (IV)1 - 1 Remis
17 Kolejka 17 24.03.2018 15:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Pogoń Oleśnica (IV)2 - 1 Wygrana
18 Kolejka 18 31.03.2018 15:00 h Górnik Wałbrzych - Sokół Marcinkowice (IV)1 - 3 Wygrana
19 Kolejka 19 07.04.2018 16:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Foto-Higiena Gać0 - 2 Przegrana
20 Kolejka 20 14.04.2018 16:00 h Nysa Kłodzko - Sokół Marcinkowice (IV)1 - 3 Wygrana
21 Kolejka 21 18.04.2018 17:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Polonia Trzebnica1 - 5 Przegrana
22 Kolejka 22 21.04.2018 17:00 h Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV) - Sokół Marcinkowice (IV)0 - 2 Wygrana
23 Kolejka 23 28.04.2018 17:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Sokół Wielka Lipa (IV)3 - 0 Wygrana
24 Kolejka 24 05.05.2018 17:00 h Unia Bardo - Sokół Marcinkowice (IV)0 - 3 Wygrana
25 Kolejka 25 12.05.2018 17:00 h Piast Żerniki - Sokół Marcinkowice (IV)2 - 3 Wygrana
26 Kolejka 26 19.05.2018 17:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Polonia-Stal Świdnica (IV)1 - 2 Przegrana
27 Kolejka 27 26.05.2018 17:00 h Karolina Jaworzyna Śląska - Sokół Marcinkowice (IV)_ - _
28 Kolejka 28 31.05.2018 17:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Wiwa Goszcz (IV liga)_ - _
29 Kolejka 29 03.06.2018 17:00 h Śląsk II Wrocław - Sokół Marcinkowice (IV)_ - _
30 Kolejka 30 09.06.2018 17:00 h Sokół Marcinkowice (IV) - Bielawianka Bielawa_ - _

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 26 20 1 5 61
2 Foto- 26 19 4 3 61
3 Bielawianka 26 16 4 6 52
4 Sokół 26 16 2 8 50
5 Górnik 26 13 3 10 42
6 Unia 26 13 2 11 41
7 Sokół 26 11 6 9 39
8 Piast 26 10 6 10 36
9 Orzeł 26 9 8 9 35
10 Polonia 26 9 7 10 34
11 Polonia-Stal 26 10 3 13 33
12 Nysa 26 9 3 14 30
13 Wiwa 26 8 4 14 28
14 MKP 26 5 7 14 22
15 Pogoń 26 4 4 18 16
16 Karolina 26 2 4 20 10

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23