Wielki start Akademii Młodego Polonisty we wtorek, 31 marca!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że 31 marca ( wtorek) ruszamy z naszym klubowym projektem piłkarskich przedszkoli "Akademia Młodego Polonisty". Miejsce zajęć to obiekty zaprzyjaźnionego z klubem Gimnazjum nr 4 przy ulicy Jodłowej. Trenerem prowadzącym obie grupy został Szymon Majcherczyk. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące podziału na grupy!...

 

 

GRUPA I:

Zajęcia we wtorki 16.30 - 17.45 i piątki 16.30 - 18.35 (w tym język angielski w godzinach 17.50 - 18.35):

Amelka Dereń

Zosia Malczyk

Mikołaj Kozar

Adrian Felich

Kacper Felich

Franek Kościołek

Michał Wilczyński

Franek Serwach

Basia Kucała

Karol Kucała

 

GRUPA II:

 

Zajęcia we wtorki 17.50 - 19.05 i piątki 17.00 - 19.05 (zaczynamy językiem angielskim w godz. 17.00 - 17.45):

Hubert Lepak

Kacper Dzień vel Rakoczy

Maciej Cisek

Janek Grzelik

Przemek Nijak

Mateusz Sikora

Patrick Dudajek

Szymon Nowicki

Franek Rybka

Wszystkie dzieci prosimy zaopatrzyć w strój sportowy odpowiedni do gry w piłkę, wodę mineralną niegazowaną. W razie pytań informacji udziela Mariusz Krupczak - tel. 606 30 40 12.

Wciąż prowadzony jest nabór do Akademii Młodego Polonisty chłopców i dziewczynek w wieku 3-7. Szczegóły na załączonym poniżej plakacie!!!

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 18. Sie. 2018 Beginn 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)
Orzeł
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
BKS Bolesławiec (LDJ)
BKS
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 13:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
Zagłębie Lubin (LDJM)
Zagłębie
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (LDM)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 MKP 0 0 0 0 0
1 Nysa 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Zjednoczeni 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 BKS 0 0 0 0 0
1 Chrobry 0 0 0 0 0
1 FC 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 KS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Ślęza 0 0 0 0 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Zagłębie 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23