Nasi chłopcy tuż za pierwszą dziesiątką

To było wspaniałe przeżycie dla drużyny młodzików Polonii-Stali Świdnica. Nasza ekipa prowadzona na co dzień przez Sebastiana Ratajczaka, a w ostatnich dniach wspomagana także osobą Mariusza Krupczaka wzięła uział w ten weekend w silnie obsadzonym turnieju Arka Gdynia Cup, podczas którego nie zabrakło też ekip zza granicy, w tym m.in. zawodników słynnego Bayeru 04 Leverkusen.

 

 

W drugim turnieju biało-zieloni nie byli już tak spięci i pokazali się z bardzo dobrej strony. Rozpoczęło się od zwycięstwa ze Stomilem Olsztyn (2:0), następnie przyszedł czas na porażkę ze Stadionem Śląskim Chorzów, a całą rywalizację płodzi piłkarze Polonii-Stali zakończyli zwyciężając 2:0 Znicz Pruszków i plasując się ostatecznie na 11. miejscu w turnieju. Taki turniej z tak uznanymi piłkarskimi markami, to niezwykle cenna lekcja dla naszych młodych zawodników, która z pewnością zaprocentuje już podczas rundy wiosennej.

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Bayer 04 Leverkusen
  2. Talent Białystok
  3. FC Mińsk
  4. Widok Skierniewice
  5. Warta Poznań
  6. Lechia Gdańsk
  7. Zagłebie Lubin
  8. Arka Gdynia U-13
  9. Stadion Śląski Chorzów
  10. Arka Gdynia U-12
  11. Polonia-Stal Świdnica
  12. Znicz Pruszków
  13. FK Karlskrona
  14. Stomil Olsztyn
  15. FC Jurmala
  16. KMTV Kiel   
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 15:00
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
Sokół Marcinkowice (IV)
Sokół
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 11:00
Karkonosze Jelenia Góra
Karkonosze
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 13:00
FC Wrocław Academy (LDJM)
FC
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 20. Paź. 2018 Beginn 11:00
Silesia Wrocław Gaj (LDM)
Silesia
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 10 9 1 0 28
2 Śląsk 9 8 0 1 24
3 Polonia 10 7 1 2 22
4 Orzeł 9 6 1 2 19
5 Sokół 10 6 1 3 19
6 Sokół 10 5 3 2 18
7 Polonia-Stal 9 5 1 3 16
8 Bielawianka 10 5 0 5 15
9 Piast 10 4 2 4 14
10 MKP 10 4 0 6 12
11 Nysa 10 3 0 7 9
12 Unia 10 3 0 7 9
13 Piast 10 3 0 7 9
14 Orzeł 9 2 2 5 8
15 GKS 10 1 1 8 4
16 Zjednoczeni 10 0 1 9 1

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23