Ustąpili miejsca tylko UKP Zielona Góra

Młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2006 (trener Przemysław Malczyk) zajęli drugą lokatę podczas turnieju rozgrywanego w Witoszowie Dolnym. Na najwyższym stopniu podium zameldowała się ekipa UKP I Zielona Góra.

 

 

Skład Polonii-Stali: Piotr Widła, Alan Sauter, Mateusz Duda, Patryk Taratuta, Marcel Cieślak, Alan Kwiatkowski, Jakub Izydorczyk, Oskar Kostek, Maciej Stańczak i Fabian Pawlak.

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. UKP Zielona Góra I
  2. Polonia-Stal Świdnica
  3. Lechia Dzierżoniów I
  4. UKP Zielona Góra II
  5. Czarni Otmuchów
  6. FA Wałbrzych
  7. Lechia Dzierżoniów II

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz - Piotr Widła - Polonia Stal Świdnica

Król Strzelców Turnieju - Maciej Pawelec - UKP Zielona Góra I (9 bramek)

Najlepszy Zawodnik - Łukasz Tumala - UKP Zielona Góra I

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 18. Sie. 2018 Beginn 17:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie (IV)
Orzeł
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
BKS Bolesławiec (LDJ)
BKS
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum N, 26. Sie. 2018 Beginn 13:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
Zagłębie Lubin (LDJM)
Zagłębie
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 25. Sie. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (LDM)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 MKP 0 0 0 0 0
1 Nysa 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Zjednoczeni 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 BKS 0 0 0 0 0
1 Chrobry 0 0 0 0 0
1 FC 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 KS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Ślęza 0 0 0 0 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 0 0 0 0 0
1 Karkonosze 0 0 0 0 0
1 Miedź 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Zagłębie 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0
1 Śląsk 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23