Druga lokata orlików Polonii-Stali z rocznika 2008!

Bardzo dobry turniej ma za sobą grupa młodych piłkarzy Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2008. Chłopcy trenowani na co dzień przez Mariusza Krupczaka zajęli drugie miejsce podczas turnieju organizowanego przez Akademię Piłkarską 13. Biało-zieloni w finale ulegli nieznacznie Karkonoszom Jelenia Góra. 

 

 

W fazie grupowej poloniści zanotowali porażkę 0:1 z MFK Trutnov, remis 1:1 z UKS-em Bielawa i zwycięstwa 2:0 z AKS-em Strzegom i 3:1 z AP 13 I Świdnica. Taki dorobek pozwolił na zajęcie pierwszego miejsca w swojej grupie. W półfinale Polonia-Stali spotkała się z czeskim FK Nachod, wygrywając 2:0. W wielkim finale przyszło się zmierzyć z Karkonoszami Jelenia Góra. Mecz zakończył się wygraną biało-niebieskich w stosunku 2:1. 

 

Skład Polonii-Stali Świdnica: Babraj, Stokłosa, W. Szwaczek, Kuśnierz, Pelc, Pietrusiewicz, Kulig, W. Duda, Wacht Idziak

Strzelcy goli dla Polonii-Stali: Pietrusewicz (3), Wacht (2), Duda (2), Kuśnierz, Idziak

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Karkonosze Jelenia Góra

2. Polonia-Stal Świdnica

3. MFK Trutnov

4. FK Nachod

5. AP 13 I Świdnica

6. Champions Nowa Ruda

7. UKS Bielawa

8. AP 13 II Świdnica

9. Gryf Świdnica

10. AKS Strzegom

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum Wt, 01. Maj. 2018 Beginn 17:00
Śląsk II Wrocław
Śląsk
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum Śr, 09. Maj. 2018 Beginn 17:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
Śląsk Wrocław (LDJ)
Śląsk
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Foto- 16 12 2 2 38
2 Śląsk 16 11 1 4 34
3 Sokół 17 11 1 5 34
4 Bielawianka 17 11 1 5 34
5 Orzeł 16 8 3 5 27
6 Piast 17 7 4 6 25
7 Polonia-Stal 17 7 3 7 24
8 Unia 17 8 0 9 24
9 Górnik 16 7 2 7 23
10 Sokół 16 6 5 5 23
11 Nysa 17 7 2 8 23
12 Polonia 17 5 6 6 21
13 Wiwa 17 6 3 8 21
14 MKP 17 3 4 10 13
15 Karolina 16 2 3 11 9
16 Pogoń 17 1 2 14 5

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 12 3 2 39
2 Chrobry 16 11 5 0 38
3 Miedź 17 12 2 3 38
4 MKS 15 9 3 3 30
5 FC 17 9 3 5 30
6 Ślęza 17 9 3 5 30
7 KS 15 9 2 4 29
8 Polonia-Stal 17 8 1 8 25
9 Lechia 15 7 2 6 23
10 Górnik 17 7 1 9 22
11 Karkonosze 16 6 0 10 18
12 Parasol 17 5 3 9 18
13 BKS 16 3 2 11 11
14 Polonia 17 1 0 16 3
15 Widawa 17 0 0 17 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 1 1 0 0 3
2 Karkonosze 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Łużyce 2 1 0 1 3
5 Kuźnia 1 0 1 0 1
6 MKS 2 0 1 1 1
7 Lechia 1 0 0 1 0
8 Kaczawa 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 FC 1 1 0 0 3
2 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
3 AKS 1 1 0 0 3
4 Chojnowianka 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 Chrobry 0 0 0 0 0
4 KS 0 0 0 0 0
4 Olimpia 0 0 0 0 0
4 Łużyce 0 0 0 0 0
10 Polonia 1 0 0 1 0
11 Polonia 1 0 0 1 0
12 Górnik 1 0 0 1 0

Tabela LDM - grupa A

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 2 1 1 0 4
2 Zagłębie 2 1 1 0 4
3 Orzeł 1 1 0 0 3
4 Parasol 1 1 0 0 3
5 Górnik 2 0 1 1 1
6 Polonia-Stal 2 0 1 1 1
7 Polonia 0 0 0 0 0
8 Lechia 2 0 0 2 0

Tabela LDM - grupa B

# Zespół MP PTS
1 Polonia-Stal 2 6
2 Eskadra 0 0
2 FC 0 0
2 KS 0 0
2 KS 0 0
2 Łużyce 0 0
7 Nysa 1 0
8 Chojnik 1 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23