Harmonogram sobotniego turnieju JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup - rocznik 2007

Czeski FK Nachod, Klub Sportowy Polkowice, Football Academy Lwówek Śląski, Orlik Łagiewniki, Górnik Wałbrzych, GCKiS Kąty Wrocławskie, Bielawianka Bielawa, Karolina Jaworzyna Śląska i dwie ekipy Polonii-Stali Świdnica - to drużyny, które wezmą udział w kolejnym turnieju z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2017/2018, tym razem przeznaczonym dla zawodników z rocznika 2007. Impreza rozegrana zostanie w sobotę, 10 lutego w hali spiortowej w Witoszowie Dolnym, start o 8.30. 

 

Grupa A:                                                                                             
1. Polonia-Stal I Świdnica                                    
2. FK Nachod                                                                     
3. Górnik Wałbrzych                                                         
4. MKS Karolina Jaworzyna Śląska                                          
5. FA Lwówek Śląski                                                          
 
 
Grupa B:
1. Polonia-Stal II Świdnica 
2. Orlik Łagiewniki
3. GCKiS Katy Wrocławskie
4. UKS Bielawianka Bielawa
5. KS Polkowice
 
 
Szczegółowy harmonogram turnieju:
 
1. Godz. 8.30: Polonia/Stal I Świdnica – Górnik Wałbrzych
2. Godz. 8.44: Polonia/Stal II Świdnica – Kąty Wroc.
3. Godz. 8.58: Jaworzyna Śl – FA Lwówek
4. Godz. 9.12: Bielawa – KS Polkowice
5. Godz. 9.26: FK Nachod – Górnik Wałbrzych
6. Godz. 9.40: Orlik Łagiewniki – Kąty Wroc.
7. Godz. 9.54: polonia/stal I Świdnica – Jaworzyna Śl.
8. Godz. 10.08: Polonia/Stal II Świdnica – Bielawa
9. Godz. 10.22: FK Nachod – FA Lwówek
10. Godz. 10.36: Orlik Łagiewniki – KS Polkowice
11. Godz. 10.50: Górnik Wałbrzych – Jaworzyna Śląska
12. Godz. 11.04: Kąty Wroc. – Bielawa 
13. Godz. 11.18: Polonia/Stal I Świdnica – FK Nachod
14. Godz. 11.32: Polonia/Stal II Świdnica – Orlik Łagiewniki
15. Godz. 11.46: FA Lwówek – Górnik Wałbrzych
16. Godz. 12.00: KS Polkowice – Kąty Wroc.
17. Godz. 12.14: Jaworzyna Śl. – FK Nachod
18. Godz. 12.28: Bielawa – Orlik Łagiewniki
19. Godz. 12.42: Polonia/Stal I Świdnica – FA Lwówek
20. Godz. 12.56: Polonia/Stal II Świdnica – KS Polkowice
21. Godz. 13.10: Półfinał: I m. grupa A – II m grupa B
22. Godz. 13.24: Półfinał: II m. grupa A – I m. grupa B: 
23. Godz. 13.38: Mecz o 9. miejsce:
24. Godz. 13.52: Mecz o 7. miejsce:
25. Godz. 14.06: Mecz o 5. miejsce:
26. Godz. 14.20: Mecz o 3. miejsce:
27. Godz. 14.34: Mecz o 1. miejsce:
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 13 12 0 1 36
2 Górnik 13 11 2 0 35
3 Sokół 13 8 1 4 25
4 Orzeł 13 8 1 4 25
5 Polonia-Stal 13 8 1 4 25
6 Polonia 13 8 1 4 25
7 Sokół 13 6 4 3 22
8 Bielawianka 13 6 0 7 18
9 Piast 13 5 2 6 17
10 MKP 13 5 1 7 16
11 Unia 13 5 0 8 15
12 Orzeł 13 4 2 7 14
13 Nysa 13 3 1 9 10
14 Piast 13 3 0 10 9
15 GKS 13 2 1 10 7
16 Zjednoczeni 13 1 1 11 4

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23