Harmonogram niedzielnego turnieju JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup - rocznik 2006

Już w najbliższą niedzielę, 11 lutego w hali na osiedlu Zawiszów w Świdnicy odbędzie się jedenasty turniej piłkarski z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2017/2018. Na starcie dziewięć drużyn złożonych z zawodników z rocznik 2006, pierwszy gwizdek arbitra o 8.30. 

 

Uczestnicy turnieju - podział na grupy w I fazie:

 

Grupa A:

Polonia-Stal I Świdnica

Bielawianka Bielawa

Cukrownik Pszenno

 

Grupa B:

Polonia-Stal II Świdnica

AP Głuszyca

Karolina Jaworzyna Śląska

 

Grupa C:

Młoda Polonia Wrocław

Nysa Kłodzko

Kłos Lutomia

 

Harmonogram I fazy turnieju:

  1. Grupa A - godz. 8.30-8.42: Polonia Stal I – Bielawianka           
  2. Grupa B - godz. 8.44-8.56: Polonia Stal II – Głuszyca   
  3. Grupa C - godz. 8.58-9.10: Młoda Polonia Wrocław – Nysa Kłodzko  
  4. Grupa A - godz. 9.12–9.24: Polonia I – Cukrownik       
  5. Grupa B - godz. 9.26-9.38: Polonia Stal II – Karolina Jaworzyna         
  6. Grupa C - godz. 9.40–9.52: Kłos Lutomia – Młoda Polonia Wrocław   
  7. Grupa A - godz. 9.54-10.06: Bielawianka– Cukrownik  
  8. Grupa B - godz. 10.08-10.20: Głuszyca – Karolina Jaworzyna  
  9. Grupa C - godz. 10.22-10.34: Nysa Kłodzko - Kłos Lutomia    

 

Harmonogram II fazy turnieju:

  1. Grupa D - godz. 10.36-10.48: 1A-2B
  2. Grupa E - godz. 10.50-11.02: 1B-2C
  3. Grupa F - godz. 11.04-11.16: 1C-2A
  4. Grupa D - godz. 11.18-11.30: 1A-3C
  5. Grupa E - godz. 11.32-11.44: 1B-3A
  6. Grupa F - godz. 11.46-11.58: 1C-3B
  7. Grupa D - godz. 12.00-12.12: 2B-3C
  8. Grupa E - godz. 12.14-12.26: 2C-3A
  9. Grupa F - godz. 12.28-12.40: 2A-3B

 

Harmonogram III fazy turnieju - finałowej:

  1. Grupa brązowa - godz. 12.42-12.54: 3D-3E
  2. Grupa srebrna - godz. 12.56-13.08: 2D-2E
  3. Grupa brązowa - godz. 13.10-13.22: 3E-3F
  4. Grupa srebrna - godz. 13.24-13.36: 2D-2F
  5. Grupa złota - godz. 13.38-13.50: 1E-1F
  6. Grupa brązowa - godz. 13.52-14.04: 3D-3F
  7. Grupa złota - godz. 14.06-14.18: 1E-1D
  8. Grupa srebrna - godz. 14.20-14.32: 2E-2F
  9. Grupa złota - godz. 14.34-14.46: 1D-1F
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23