Harmonogram niedzielnego turnieju JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup - rocznik 2006

Już w najbliższą niedzielę, 11 lutego w hali na osiedlu Zawiszów w Świdnicy odbędzie się jedenasty turniej piłkarski z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2017/2018. Na starcie dziewięć drużyn złożonych z zawodników z rocznik 2006, pierwszy gwizdek arbitra o 8.30. 

 

Uczestnicy turnieju - podział na grupy w I fazie:

 

Grupa A:

Polonia-Stal I Świdnica

Bielawianka Bielawa

Cukrownik Pszenno

 

Grupa B:

Polonia-Stal II Świdnica

AP Głuszyca

Karolina Jaworzyna Śląska

 

Grupa C:

Młoda Polonia Wrocław

Nysa Kłodzko

Kłos Lutomia

 

Harmonogram I fazy turnieju:

  1. Grupa A - godz. 8.30-8.42: Polonia Stal I – Bielawianka           
  2. Grupa B - godz. 8.44-8.56: Polonia Stal II – Głuszyca   
  3. Grupa C - godz. 8.58-9.10: Młoda Polonia Wrocław – Nysa Kłodzko  
  4. Grupa A - godz. 9.12–9.24: Polonia I – Cukrownik       
  5. Grupa B - godz. 9.26-9.38: Polonia Stal II – Karolina Jaworzyna         
  6. Grupa C - godz. 9.40–9.52: Kłos Lutomia – Młoda Polonia Wrocław   
  7. Grupa A - godz. 9.54-10.06: Bielawianka– Cukrownik  
  8. Grupa B - godz. 10.08-10.20: Głuszyca – Karolina Jaworzyna  
  9. Grupa C - godz. 10.22-10.34: Nysa Kłodzko - Kłos Lutomia    

 

Harmonogram II fazy turnieju:

  1. Grupa D - godz. 10.36-10.48: 1A-2B
  2. Grupa E - godz. 10.50-11.02: 1B-2C
  3. Grupa F - godz. 11.04-11.16: 1C-2A
  4. Grupa D - godz. 11.18-11.30: 1A-3C
  5. Grupa E - godz. 11.32-11.44: 1B-3A
  6. Grupa F - godz. 11.46-11.58: 1C-3B
  7. Grupa D - godz. 12.00-12.12: 2B-3C
  8. Grupa E - godz. 12.14-12.26: 2C-3A
  9. Grupa F - godz. 12.28-12.40: 2A-3B

 

Harmonogram III fazy turnieju - finałowej:

  1. Grupa brązowa - godz. 12.42-12.54: 3D-3E
  2. Grupa srebrna - godz. 12.56-13.08: 2D-2E
  3. Grupa brązowa - godz. 13.10-13.22: 3E-3F
  4. Grupa srebrna - godz. 13.24-13.36: 2D-2F
  5. Grupa złota - godz. 13.38-13.50: 1E-1F
  6. Grupa brązowa - godz. 13.52-14.04: 3D-3F
  7. Grupa złota - godz. 14.06-14.18: 1E-1D
  8. Grupa srebrna - godz. 14.20-14.32: 2E-2F
  9. Grupa złota - godz. 14.34-14.46: 1D-1F
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Foto- 15 11 2 2 35
2 Śląsk 15 10 1 4 31
3 Sokół 15 9 1 5 28
4 Bielawianka 15 9 1 5 28
5 Orzeł 15 7 3 5 24
6 Sokół 15 6 5 4 23
7 Górnik 15 7 2 6 23
8 Nysa 15 7 2 6 23
9 Polonia-Stal 15 6 3 6 21
10 Unia 15 7 0 8 21
11 Piast 15 5 4 6 19
12 Polonia 15 4 6 5 18
13 Wiwa 15 5 3 7 18
14 MKP 15 3 4 8 13
15 Karolina 15 2 3 10 9
16 Pogoń 15 1 2 12 5

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Chrobry 14 9 5 0 32
2 Miedź 14 10 1 3 31
3 Śląsk 14 9 3 2 30
4 KS 14 9 2 3 29
5 MKS 14 9 2 3 29
6 Ślęza 14 8 2 4 26
7 FC 14 7 3 4 24
8 Polonia-Stal 14 7 1 6 22
9 Lechia 14 6 2 6 20
10 Górnik 14 6 1 7 19
11 Parasol 14 5 3 6 18
12 Karkonosze 14 4 0 10 12
13 BKS 14 2 1 11 7
14 Polonia 14 1 0 13 3
15 Widawa 14 0 0 14 0

sponsorzy

 

 

       
       
       

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 17 0 0 51
2 Zagłębie 17 15 0 2 45
3 Chrobry 17 14 2 1 44
4 BKS 17 13 2 2 41
5 Miedź 17 13 0 4 39
6 Śląsk 17 10 2 5 32
7 Parasol 17 10 2 5 32
8 FC 17 8 5 4 29
9 Karkonosze 17 8 1 8 25
10 MKS 17 6 1 10 19
11 Górnik 17 5 2 10 17
12 Lechia 17 5 1 11 16
13 Kuźnia 17 5 0 12 15
14 KS 17 4 3 10 15
15 Polonia 17 4 0 13 12
16 Polonia-Stal 17 2 1 14 7
17 Konfeks 17 2 0 15 6
18 Ślęza 17 0 2 15 2

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 KS 3 3 0 0 9
2 AP 2 2 0 0 6
3 Zagłębie 3 2 0 1 6
4 MKS 3 2 0 1 6
5 Parasol 3 2 0 1 6
6 Polonia-Stal 2 1 0 1 3
7 Polonia 2 1 0 1 3
8 Miedź 3 1 0 2 3
9 Górnik 3 1 0 2 3
10 Górnik 3 0 1 2 1
11 Kuźnia 3 0 1 2 1
12 Chrobry 2 0 0 2 0

Tabela LDM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Zagłębie 3 3 0 0 9
2 Orzeł 3 3 0 0 9
3 Polonia 3 1 2 0 5
4 Polonia-Stal 3 1 2 0 5
5 Parasol 3 1 1 1 4
6 Kuźnia 3 1 1 1 4
7 Karkonosze 3 1 1 1 4
8 Lechia 3 1 1 1 4
9 Górnik 3 1 0 2 3
10 Zagłębie 3 1 0 2 3
11 MKS 3 0 0 3 0
12 FC 3 0 0 3 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23