Deklasacja w czwartym meczu kontrolnym juniorów młodszych!

Po trzech udanych meczach sparingowych (2 zwycięstwa i remis) liczyliśmy na kolejny dobry występ ekipy Polonii-Stali Świdnica z Ligi Dolnoślaskiej Juniorów Młodszych, ale chyba nikt nie liczył na taki festiwal goli, jaki zafundowali nam biało-zieloni. Świdniczanie rozbili na wyjeździe przedstawiciela Ligi Okręgowej Juniorów Młodszych - Zjednoczonych Żarów aż 19:1. 

 

 

Grano w sumie trzy tercje, każda po 30 minut. Podopieczni trenera Michała Oleszczyka posiadali zdecydowaną przewagę przez pełen dystans 90 minut i grali na pełnym zaangażowaniu. Skonstruowali wiele efektownych akcji i "byli głodni gry". To przełożyło się na bardzo wysoki wynik. Wynik spotkania otworzył Angielos Daras. Pierwsza tercja skończyła się ostatecznie wynikiem 4:0 po trafieniach Eryka Ciuby i dwóch akcjach wykończonych przez Jakuba Cioska. Ten ostatni zakończył pojedynek z czterema golami, podobnie jak Dominik Sawa i Mateusz Śmietana. Na listę strzelców wpisali się ponadto: Rafał Rząsa, Michał Madziała, Marcel Żukowski, Sebastian Sieradzki i Dawid Reif.

 

Zjednoczeni Żarów (OJM) - Polonia-Stal Świdnica (LDJM) 1:19 (0:4, 1:9)

Polonia-Stal: Lepak-Przybyłowicz, Sieradzki, Kopycki, Reif, Dereń, Podolak, Ciosek, Daras, Ciuba, Stachurski, Madziała, Rząsa, Żukowski, Sawa, Śmietana

 

 

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23