LDM: Wymęczone zwycięstwo z KS-em Polkowice

Bez większych fajerwerków, ale co najważniejsze z happy-endem zakończył się kolejny mecz Polonii-Stali II Świdnica w lidze dolnośląskiej młodzików. Nasza drużyna z rocznika 2006 pokonała na własnym terenie Klub Sportowy II Polkowice 2:1. Z dorobkiem trzech zwycięstw odniesionych w czterech pojedynkach jesteśmy obecnie wiceliderami tabeli grupy B!

 

 

Początek meczu nie zwiastował jakichkolwiek kłopotów. Po golach Huberta Lipińskiego i Oskara Cybrucha prowadziliśmy w 18. minucie 2:0. Później było już niestety nieco gorzej. Rywale zdołali zanotować kontaktowe trafienie, ale jak się okazało na finiszu był to jedynie ich gol honorowy. Biało-zieloni dowodzeni przez trenera Mariusza Krupczaka zapisali na swoim koncie jakże ważne trzy punkty. W kolejnym meczu zagramy na wyjeździe z pierwszą ekipą KS-u Polkowice (6. miejsce w tabeli). 

 

Polonia-Stal II Świdnica - KS II Polkowice 2:1 (2:0)

Polonia-Stal: Widła, Cybruch, Duda, Korab, Lipiński, Paliński, Safian, Stańczak, Taratuta, Choromański, Cieślak, Holband, Malinowski, Sauter, Zawiła

 

Gorzej poszło niestety Polonii-Stali I Świdnica (rocznik 2005). Podopieczni trenera Sebastiana Błaszczyka ulegli na wyjeździe liderowi grupy A - Śląskowi Wrocław 0:2.  

 

 

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23