LDJ: Pięć goli juniorów, wygrana z Widawą Kiełczów!

Po raz dziewiąty w tym sezonie po pełną pulę sięgnęli zawodnicy Polonii-Stali Świdnica z Ligi Dolnośląskiej Juniorów. Biało-zieloni pokonali na własnym stadionie najsłabszą w ligowej stawce Widawę Kiełczów 5:2.

 

 

Gospodarze od początku meczu ruszyli do ataku, ale długo przyszło nam czekać na pierwsze w tym pojedynku trafienie. W 32. minucie na prowadzenie świdniczan wyprowadził Szymon Kopacz, który pokonał golkipera rywali w sytuacji sam na sam. Po zmianie stron Paweł Miazga popisał się chyba strzałem życia i doprowadził z dystansu do wyrównania. To bardzo podrażniło naszych piłkarzy, którzy w 67. minucie za sprawą Wojciecha Pitury znów znaleźli się na prowadzeniu. Chwilę później było już 4:1, kiedy to receptę na golkipera gości znaleźli Mateusz Gładysz i Piotr Florian. W końcóce obie ekipy zanotowały jeszcze po jednym trafieniu - dla przeciwników strzelił Jakub Poterałowicz, dla nas Damian Roman.

 

Polonia-Stal Świdnica - Widawa Kiełczów 5:1 (1:0)

Polonia-Stal: Szczepaniuk, Depta (46' Pitura), Bieniasz, Florian, Kurzeja, Somala, Kucharski (72' D. Ciuba), Filipczak (46' Czarny), Sikora (75' Gładysz), Kopacz, Sawa (46' Roman)  

 

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23