LDT: Szalony mecz z FC Academy, hokejowy wynik w Świdnicy!

W zdecydowanym szlagierze 6. kolejki Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy, trzecia w tabeli Polonia-Stal Świdnica podejmowała lidera FC Academy Wrocław. Goście wygrali po szalonym spotkaniu 4:3!

 

 

- Mecz z liderem naszej ligi był bardzo ciekawy i wyrównany. Niestety kolejny raz błędy indywidualne moich zawodników zadecydowaly o porażce zespołu. Niestety nie weszliśmy na wyższy poziom i pozostajemy średnim zespołem. Pozostaje nam dalej cierpliwie trenować. Zawodnikom z rocznika 2003 życzę większych sukcesów w starszych kategoriach wiekowych - wyznał po meczu trener drużyny, Przemysław Malczyk. 

 

Od pierwszych minut więcej piłką operowai świdniczanie, ale jako pierwsi na listę strzelców wpisali się przeciwnicy. W 23. minucie Michała Przyborowskiego zdołał pokonać Oleksander Somkin. Wyrównanie przyszło szybko. Kilka minut później na 1:1 strzelił Igor Rajca i do przerwy mieliśmy remis. Po zmianie stron padło aż pięć goli. Dwa trafienia Jerzego Zendera wyprowadziły przyjezdnych na prowadzenie 3:1. Kolejne gole były autorstwa Igora Rajcy, Oleksandera Somkina i znów Igora Rajcy. Na więcej brakło czasu... Polonia-Stal w tbeli rozgrywek zajmuje wciąż trzecie miejsce.

 

Polonia-Stal Świdnica - FC Academy Wrocław

Polonia-Stal: Przyborowski, Zalewski, Dyś, Tragarz, Norkiewicz, Rajca, Stachurski, Fąfara, Kosakowski, Michta, Jajko, Kaczmarczyk, Kaźmierczak, Matuszkiewicz, Mojsa, Sałata, Surmaczyński 

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23