Zmiana na stanowisku pierwszego trenera MKS-u Polonia-Stal Świdnica!

Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica informuje, że doszło do zmiany na stanowisku trenera pierwszej drużyny, występującej w rozgrywkach IV ligi seniorów. Podczas najbliższej ligowej potyczki z Sokołem Wielka Lipa, biało-zielonych poprowadzi z ławki nowy szkoleniowiec, który zastąpił na tym stanowisku Tomasza Oleksego. 

 

 

Dotychczasowy trener prowadził świdnicą drużynę seniorów od początku rundy jesiennej sezonu 2016/2017. W pierwszym sezonie dość pechowo zakończyliśmy rozgrywki tuż za podium - na czwartej lokacie, tracąc wicemistrzostwo ligi w ostatniej serii spotkań. W tym sezonie wiedzie nam się niestety słabiej - obecnie zajmujemy 12. pozycję w tabeli rozgrywek. Trenerowi Tomaszowi Oleksemu składamy wielkie podziękowania za ogromny wkład w pracę w drużynie seniorskiej, a wcześniej w drużynach młodzieżowych. Do zobaczenia!

 

Nowym trenerem świdnickiego czwartoligowca został Rafał Markowski. Posiadacz licencji UEFA A w ostatnich latach związany był m.in. z Bielawianką Bielawa i Lechią Dzierżoniów. W latach 2007-2012 był trenerem młodzieżowej kadry Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, a od 2011 roku współpracuje także ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Dzierżoniowie. Nowemu trenerowi życzymy oczywiście dużo sukcesów w biało-zielonych barwach!  

 

 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23