LDM: Podziały punktów w meczach Polonii-Stali

Po jednym punkcie dopisały do swojego dorobku drużyny Polonii-Stali Świdnica rywalizujący w Lidze Dolnośląskiej Młodzików. Nasza ekipa z rocznika 2005 zremisowała 2:2 z Górnikiem Wałbrzych, zespół z rocznika 2006 zakończył mecz z Nysą Zgorzelec z wynikiem 1:1.

Nasza starsza drużyna rywalizująca w grupie A rozpoczęła pojedynek z Górnikiem bardzo dobrze. Już w 16. minucie do siatki trafił Łukasz Trybuszewski. Biało-zieloni dyktowali warunki gry i nic nie zapowiadało kłopotów. Niestety dwa stałe fragmenty gry przyniosły gole dla Górnika, który zdołał wyjśc na prowadzenie. Gospodarze zaciekle walczyli o doprowadzenie choćby do remisu i to się udało. Na listę strzelców wpisał się Kacper Jasiński, ustalając końcowy rezultat na 2:2. Poloniści trenowani przez Sebastiana Błaszczyka plasują się obecnie na piątej pozycji w tabeli rozgrywek.

Polonia-Stal I Świdnica - Górnik Wałbrzych 2:2 (1:1)

Polonia-Stal: Browarski, Biernacki, Gliwa, Jasiński, Migas, Pawłowski, Ratajczak, Salski, M. Solarz, J. Solarz, Szeremeta, Trybuszewski, Woźniak, Szpak

Z remisem ze Zgorzelca wrócili natomiast młodsi piłkrze z rocznika 2006. Liderzy tabeli grupy B zremisowali 1:1 z miejscową Nysą. Przeciwnicy objęli prowadzenie już w 6. minucie. Podopieczni Mariusza Krupczaka wyrównali na kwadrans przed zakończeniem zawodów. Gola na wagę remisu ustrzelił Igor Malinowski. Nasza drużyna wciąż otwiera tabelę, mając trzy punkty przewagi nad FC Academy Wrocław. Zespół ze stolicy Dolnego Śląska ma jednak o jeden mecz rozegrany mniej, ale legitymuje się gorszym bilansem bezpośredniego pojedynku.

Nysa Zgorzelec - Polonia-Stal II Świdnica 1:1 (1:0)

Polonia-Stal: Widła, Cybruch, Duda, Homa, Korab, Lipiński, Paliński, Safian, Stańczak, Cieślak, Dadas, Holband, Malinowski, Pawlik, Sauter, Sośnicki