Deichmann Minimistrzostwa 2018: Znakomite występy Polonii-Stali w kategorii U-7!!!

Bardzo dobrze podczas turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2018 zaprezentowali się w kategorii U-7 nasi najmłodsi zawodnicy, szlifujący swoje umiejętności w grupach naborowych Polonii-Stali Świdnica pod okiem trenerów Ryszarda Tyndla, Andreja Kozachenko i Szymona Majcherczyka. 
 
 
Zespół złożony głównie z zawodników z rocznika 2011 zakończył zmagania na drugiej pozycji, mimo że odniósł aż siedemnaście zwycięstw i przegrał tylko jedno spotkanie. Ich młodsi koledzy, którzy grali głównie młodszym rocznikiem 2012, uplasowali się tuż za podium na pechowym czwartym miejscu, co mimo wszystko było dużym zaskoczeniem! 
 
 
 
Wyniki i strzelcy Nigerii (Polonia-Stal I):
 
Nigeria - Czechy (Futgol Czarny Bór) 5:1
/Bosch 2, Głogiewicz, Ożóg, Złotkiewicz/
 
Nigeria - Argentyna (Górnik Nowe Miasto Wałbrzych) 11:1
/Bosch 4, Wiśniewski 3, Głogiewicz 2, Monica, Złotkiewicz/
 
Nigeria - Jamajka (AP 13 Świdnica) 4:1
/Głogiewicz 4/
 
Nigeria - Chorwacja (Victoria Wałbrzych) 12:0
/Ożóg 4, Głogiewicz 3, Stasiak 2, Bosch 2, Złotkiewicz/
 
Nigeria - Argentyna (Górnik Nowe Miasto Wałbrzych) 7:0
/Głogiewicz 4, Bosch, Wiśniewski, Złotkiewicz/
 
Nigeria - Meksyk (Polonia-Stal II) 4:2
/Głogiewicz 2, Bosch, Monica/
 
Nigeria - Polska (AP Dzierżoniów) 5:0
/Głogiewicz 4, Ożóg/
 
Nigeria - Paragwaj (Gryf Świdnica) 8:1
/Ożóg 3, Głogiewicz 2, Złotkiewicz 2, Monica/
 
Nigeria - Holandia (Olimpia Kamienna Góra) 9:0
/Głogiewicz 5, Bosch 2, Kopeć, Złotkiewicz/
 
Nigeria - Czechy (Futgol Czarny Bór) 4:0
/Monica 2, Głogiewicz, Złotkiewicz/
 
Nigeria - Urugwaj (Górnik Wałbrzych) 5:0
/Głogiewicz 2, Monica, Złotkiewicz, Bosch/
 
Nigeria - Chorwacja (Victoria Wałbrzych) 3:0
/Kopeć, Monica, Bosch/
 
Nigeria - Czechy (Futgol Czarny Bór) 6:0
/Bosch 3, Głogiewicz 2, Kopeć/
 
Nigeria - Holandia (Olimpia Kamienna Góra) 7:1
/Głogiewicz 4, Stasiak, Bosch, Monica/
 
Nigeria - Jamajka (AP 13 Świdnica) 1:0
/Głogiewicz/
 
Ćwierćfinał: Nigeria - Argentyna (Górnik Nowe Miasto Wałbrzych) 14:1
/Głogiewicz 5, Bosch 4, Złotkiewicz 3, Stasiak, Kiliszewska/
 
Półfinał: Nigeria - Meksyk (Polonia-Stal II) 2:0
/Bosch 2/
 
Finał: Nigeria - Polska (AP Dzierżoniów) 1:3
/Bosch/
 
Skład: Michał Sobolewski, Krystian Kopeć, Oskar Ożóg, Noah Bosch, Hubert Głogiewicz, Kacper Monica, Aleksander Stasiak, Wojciech Wiśniewski, Kaja Kiliszewska, Jan Złotkiewicz, Dawid Marszałek.
 
 
 
Wyniki i strzelcy Meksyku (Polonia-Stal II):
 
Meksyk (Polonia-Stal II):
Meksyk - Jamajka (AP 13 Świdnica) 1:5
Meksyk - Chorwacja (Victoria Wałbrzych) 4:1
Meksyk - Polska (AP Dzierżoniów) 2:3
Meksyk - Argentyna (Górnik Nowe Miasto Wałbrzych) 11:2
Meksyk - Holandia (Olimpia Kamienna Góra) 3:0
Meksyk - Nigeria (Polonia-Stal I) 2:4
Meksyk - Urugwaj (Górnik Wałbrzych) 2:1
Meksyk - Czechy (Futgol Czarny Bór) 1:0
Meksyk - Włochy (Football Academy Wałbrzych) 7:1
Meksyk - Argentyna (Górnik Nowe Miasto Wałbrzych) 6:1
Meksyk - Włochy (Football Academy Wałbrzych) 11:2
Meksyk - Chorwacja (Victoria Wałbrzych) 5:2
Meksyk - Urugwaj (Górnik Wałbrzych) 7:3
Meksyk - Polska (AP Dzierżoniów) 2:2
Ćwierćfinał: Meksyk - Holandia (Olimpia Kamienna Góra) 6:1 
Półfinał Meksyk - Nigeria (Polonia-Stal I) 0:2 
Mecz o 3. miejsce: Meksyk - Jamajka (AP 13 Świdnica) 2:3 
 
Skład: Bartosz Kołakowski, Beniamin Miedziński, Feliks Dudek, Olivier Majewski, Kacper Krawczyk, Szymon Traczykowski, Karol Walczak, Fryderyk Miedziński, Tomasz Antoniuk, Stanisław Marciniszyn, Michał Podgórski, Julian Kosiński, Oskar Omański, Paweł Holband.
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 14:00
Górnik Wałbrzych
Górnik
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum N, 28. Paź. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
Górnik Wałbrzych (LDJ)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 13:00
Śląsk Wrocław SA (LDJM)
Śląsk
Polonia-Stal Świdnica (LDJM)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 27. Paź. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Lechia Dzierżoniów (LDT)
Lechia
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Górnik 10 9 1 0 28
2 Śląsk 9 8 0 1 24
3 Polonia 10 7 1 2 22
4 Orzeł 9 6 1 2 19
5 Sokół 10 6 1 3 19
6 Sokół 10 5 3 2 18
7 Polonia-Stal 9 5 1 3 16
8 Bielawianka 10 5 0 5 15
9 Piast 10 4 2 4 14
10 MKP 10 4 0 6 12
11 Nysa 10 3 0 7 9
12 Unia 10 3 0 7 9
13 Piast 10 3 0 7 9
14 Orzeł 9 2 2 5 8
15 GKS 10 1 1 8 4
16 Zjednoczeni 10 0 1 9 1

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23