Polonia-Stal Świdnica trzecia w Pobierowie!

Z bardzo dobrej strony podczas turnieju Almar Sport rozgrywanego w nadmorskim Pobierowie zaprezentowali się młodzicy Polonii-Stali Świdnica z rocznika 2005. Podopieczni Sebastiana Błaszczyka zakończyli zmagania na trzecim stopniu podium. W imprezie wystartowało łącznie 16 drużyn z Polski i Niemiec.  

 

 
 
Skład Polonii-Stali: Łukasz Trybuszewski, Kacper Jasiński, Goran Rajca, Kacper Szeremeta, Oliwier Kruczek, Oskar Pawłowski, Maksymilian Śleszyński, Emil Głową, Emil Migas, Jakub Solarz, Brajan Biernacki, Oliwer Salski, Natan Woźniak, Mateusz Solarz, Igor Ratajczak.
 
 
Wyniki I rundy:
Sparta Gryfice - Polonia-Stal Świdnica 1:3
BSV Barnstorf - Polonia-Stal Świdnica 0:2
Calisia 14 Kalisz - Polonia-Stal Świdnica 2:1
UKS Śrem - Polonia-Stal Świdnica 1:0
Górnik Wałbrzych - Polonia-Stal Świdnica 1:1
Zryw Kołbaskowo - Polonia-Stal Świdnica 0:2
Leśnik Cewice - Polonia-Stal Świdnica 0:4
 
 
Wyniki II rundy:
UKS Myszków- Polonia-Stal Świdnica 1:8
UKS Śrem - Polonia-Stal Świdnica 1:0
Białe Orły Warszawa - Polonia-Stal Świdnica 0:1
 
 
Mecz o 3. miejsce:
Calisia 14 Kalisz - Polonia-Stal Świdnica 0:0 (k.2:3)
 
 
Klasyfikacja końcowa:
1. UKS Śrem 
2. Górnik Wałbrzych 
3. Polonia Stal Świdnica 
4. Calisia 14 Kalisz 
5. Białe Orły Warszawa
6. Warta Sieradz 
7. Korner Korne
8. UKS Myszków 
9. Leśnik Cewice 
10. Sparta Gryfice 
11. Zryw Kołbaskowo 
12. BSV Barnstorf
13. Błękitni Trzygłów 
14. MUKS 11 Zielona Góra
15. Sparta Gryfice 
16. Włókniarz Chełmsko Śląskie
 
 
Wyróżnieni zawodnicy:
Oskar Twardowski (Calisia 14 Kalisz) 
Norbert Zioła (Górnik Wałbrzych) 
Oliwier Kruczak (Polonia-Stal Świdnica) 
MVP - Adrian Dutkiewicz (UKS Śrem)
 
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 24. Lis. 2018 Beginn 13:00
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
Piast Nowa Ruda (IV)
Piast
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 13 12 0 1 36
2 Górnik 13 11 2 0 35
3 Sokół 13 8 1 4 25
4 Orzeł 13 8 1 4 25
5 Polonia-Stal 13 8 1 4 25
6 Polonia 13 8 1 4 25
7 Sokół 13 6 4 3 22
8 Bielawianka 13 6 0 7 18
9 Piast 13 5 2 6 17
10 MKP 13 5 1 7 16
11 Unia 13 5 0 8 15
12 Orzeł 13 4 2 7 14
13 Nysa 13 3 1 9 10
14 Piast 13 3 0 10 9
15 GKS 13 2 1 10 7
16 Zjednoczeni 13 1 1 11 4

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23