Znamy terminarz IV ligi. Rozpoczynamy 4 sierpnia meczem z Piastem Nowa Ruda!

Rozgrywki piłkarskiej IV ligi rozpoczną się w tym sezonie wyjątkowo szybko. Dolnośląski Związek Piłki Nożnej inaugurację zaplanował na weekend – 4 i 5 sierpnia. Polonia-Stal Świdnica rozpocznie sezon meczem u siebie z beniaminkiem rozgrywek Piastem Nowa Ruda.
 
 
Terminarz rundy wiosennej IV ligi – grupa wschodnia:
 
1. kolejka (4-5 sierpnia)
Prochowiczanka Prochowice – Nysa Kłodzko
GKS Mirków/Długołęka – Śląsk II Wrocław
Zjednoczeni Żarów – Unia Bardo 
Orzeł Prusice – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Sokół Wielka Lipa
Górnik Wałbrzych – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda 
Polonia Trzebnica – Piast Żerniki (Wrocław)
 
2. kolejka (11-12 sierpnia)
Nysa Kłodzko – Piast Żerniki (Wrocław)
Piast Nowa Ruda – Polonia Trzebnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Polonia-Stal Świdnica 
Sokół Wielka Lipa – Górnik Wałbrzych
Bielawianka Bielawa – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Orzeł Prusice
Śląsk II Wrocław – Zjednoczeni Żarów 
Prochowiczanka Prochowice – GKS Mirków/Długołęka
 
3. kolejka (18-19 sierpnia)
GKS Mirków/Długołęka – Nysa Kłodzko
Zjednoczeni Żarów – Prochowiczanka Prochowice 
Orzeł Prusice – Śląsk II Wrocław
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Górnik Wałbrzych – Bielawianka Bielawa
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa 
Polonia Trzebnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Piast Żerniki (Wrocław) – Piast Nowa Ruda
 
4. kolejka (25-26 sierpnia)
Nysa Kłodzko – Piast Nowa Ruda
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Bielawianka Bielawa – Polonia-Stal Świdnica 
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Śląsk II Wrocław – Sokół Marcinkowice
Prochowiczanka Prochowice – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Zjednoczeni Żarów
 
5. kolejka (1-2 września)
Zjednoczeni Żarów – Nysa Kłodzko 
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – Prochowiczanka Prochowice
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław
Polonia-Stal Świdnica – Unia Bardo 
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Wielka Lipa
Piast Nowa Ruda – Orzeł Ząbkowice Śląskie
 
6. kolejka (8-9 września)
Nysa Kłodzko – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Wielka Lipa – Piast Nowa Ruda
Bielawianka Bielawa – Piast Żerniki (Wrocław)
Unia Bardo – Polonia Trzebnica
Śląsk II Wrocław – Polonia-Stal Świdnica 
Prochowiczanka Prochowice – Górnik Wałbrzych
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Zjednoczeni Żarów – Orzeł Prusice
 
7. kolejka (15-16 września)
Orzeł Prusice – Nysa Kłodzko
Sokół Marcinkowice – Zjednoczeni Żarów 
Górnik Wałbrzych – GKS Mirków/Długołęka
Polonia-Stal Świdnica – Prochowiczanka Prochowice 
Polonia Trzebnica – Śląsk II Wrocław
Piast Żerniki (Wrocław) – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Wielka Lipa
 
8. kolejka (22-23 września)
Nysa Kłodzko – Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Śląsk II Wrocław – Piast Żerniki (Wrocław)
Prochowiczanka Prochowice – Polonia Trzebnica
GKS Mirków/Długołęka – Polonia-Stal Świdnica 
Zjednoczeni Żarów – Górnik Wałbrzych 
Orzeł Prusice – Sokół Marcinkowice
 
9. kolejka (29-30 września)
Sokół Marcinkowice – Nysa Kłodzko
Górnik Wałbrzych – Orzeł Prusice
Polonia-Stal Świdnica – Zjednoczeni Żarów 
Polonia Trzebnica – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki (Wrocław) – Prochowiczanka Prochowice
Piast Nowa Ruda – Śląsk II Wrocław
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa
 
10. kolejka (6-7 października)
Nysa Kłodzko – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
Śląsk II Wrocław – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Prochowiczanka Prochowice – Piast Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki (Wrocław)
Zjednoczeni Żarów – Polonia Trzebnica 
Orzeł Prusice – Polonia-Stal Świdnica 
Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych
 
11. kolejka (10 października)
Górnik Wałbrzych – Nysa Kłodzko
Polonia-Stal Świdnica – Sokół Marcinkowice 
Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice
Piast Żerniki (Wrocław) – Zjednoczeni Żarów 
Piast Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Prochowiczanka Prochowice
Sokół Wielka Lipa – Śląsk II Wrocław
Bielawianka Bielawa – Unia Bardo
 
12. kolejka (13-14 października)
Nysa Kłodzko – Unia Bardo
Śląsk II Wrocław – Bielawianka Bielawa
Prochowiczanka Prochowice – Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Zjednoczeni Żarów – Piast Nowa Ruda 
Orzeł Prusice – Piast Żerniki (Wrocław)
Sokół Marcinkowice – Polonia Trzebnica
Górnik Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica
 
13. kolejka (20-21 października)
Polonia-Stal Świdnica – Nysa Kłodzko 
Polonia Trzebnica – Górnik Wałbrzych
Piast Żerniki (Wrocław) – Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda – Orzeł Prusice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Zjednoczeni Żarów 
Sokół Wielka Lipa – GKS Mirków/Długołęka
Bielawianka Bielawa – Prochowiczanka Prochowice
Unia Bardo – Śląsk II Wrocław
 
14. kolejka (24 października)
Nysa Kłodzko – Śląsk II Wrocław
Prochowiczanka Prochowice – Unia Bardo
GKS Mirków/Długołęka – Bielawianka Bielawa
Zjednoczeni Żarów – Sokół Wielka Lipa 
Orzeł Prusice – Orzeł Ząbkowice Śląskie
Sokół Marcinkowice – Piast Nowa Ruda
Górnik Wałbrzych – Piast Żerniki (Wrocław)
Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica
 
15. kolejka (3-4 listopada)
Polonia Trzebnica – Nysa Kłodzko
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia-Stal Świdnica 
Piast Nowa Ruda – Górnik Wałbrzych
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Sokół Marcinkowice
Sokół Wielka Lipa – Orzeł Prusice
Bielawianka Bielawa – Zjednoczeni Żarów 
Unia Bardo – GKS Mirków/Długołęka
Śląsk II Wrocław – Prochowiczanka Prochowice
 
16. kolejka (10-11 listopada)
Nysa Kłodzko – Prochowiczanka Prochowice
Śląsk II Wrocław – GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo – Zjednoczeni Żarów 
Bielawianka Bielawa – Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie – Górnik Wałbrzych
Piast Nowa Ruda – Polonia-Stal Świdnica 
Piast Żerniki (Wrocław) – Polonia Trzebnica
 
17. kolejka (17-18 listopada)
Piast Żerniki (Wrocław) – Nysa Kłodzko
Polonia Trzebnica – Piast Nowa Ruda
Polonia-Stal Świdnica – Orzeł Ząbkowice Śląskie 
Górnik Wałbrzych – Sokół Wielka Lipa
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa
Orzeł Prusice – Unia Bardo
Zjednoczeni Żarów – Śląsk II Wrocław 
GKS Mirków/Długołęka – Prochowiczanka Prochowice
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 24. Lis. 2018 Beginn 13:00
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
Piast Nowa Ruda (IV)
Piast
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 13 12 0 1 36
2 Górnik 13 11 2 0 35
3 Sokół 13 8 1 4 25
4 Orzeł 13 8 1 4 25
5 Polonia-Stal 13 8 1 4 25
6 Polonia 13 8 1 4 25
7 Sokół 13 6 4 3 22
8 Bielawianka 13 6 0 7 18
9 Piast 13 5 2 6 17
10 MKP 13 5 1 7 16
11 Unia 13 5 0 8 15
12 Orzeł 13 4 2 7 14
13 Nysa 13 3 1 9 10
14 Piast 13 3 0 10 9
15 GKS 13 2 1 10 7
16 Zjednoczeni 13 1 1 11 4

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23