Polonia-Stal Świdnica najlepsza, gramy dalej w Tymbarku!

Młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica wciąż pozostają w grze! Biało-zieloni okazali się najlepsi podczas eliminacji Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w najmłodszej kategorii wiekowej U-8. Wiosną 2019 roku powalczymy z najlepszymi z najlepszych na Dolnym Śląsku!
 
 
 
Trenerzy Ryszard Tyndel oraz Andrii Kozachenko wystawili trzy zespoły i aż dwa z nich awansowały do półfinałów. Słowa uznania dla drugiej drużyny, w skład której wchodzili wszyscy zawodnicy z młodszego rocznika (2012), a mimo to grali jak równy z równym w spotkaniu półfinałowym z AP 13 Świdnica. 
 
 
Wyniki meczów Polonii-Stali Świdnica:
 
Polonia-Stal I - Nysa Kłaczyna 1:0
Polonia-Stal I - Silesia I żarów 5:0
Polonia-Stal I - AP 13 Świdnica 1:2
Polonia-Stal I - Polonia-Stal III 5:0
 
Polonia-Stal II - AP Świdnica 4:0
Polonia-Stal II - Silesia II Żarów 5:0
Polonia-Stal II - Gryf Świdnica 0:1
 
Polonia-Stal III - Nysa Kłaczyna 0:1
Polonia-Stal III - AP 13 Świdnica 0:2
Polonia-Stal III - Silesia I Żarów 0:0
 
 
Mecze półfinałowe:
Polonia-Stal II - AP 13 Świdnica 0:2
Polonia-Stal I - Gryf Świdnica 1:0
 
Finał:
Polonia-Stal I - AP 13 Swidnica 1:1 (rzuty karne: 3:2)
 
 
Polonia-Stal I: Michał Sobolewski, Feliks Dudek, Szymon Gawroński, Noah Bösch, Hubert Głogiewicz, Krystian Kopeć, Oskar Ożóg, Aleksander Stasiak, Kacper Monica, Szymon Traczykowski.
 
 
Polonia-Stal II: Stanisław Marciniszyn, Oliwier Majewski, Fryderyk Miedziński, Kacper Krawczyk, Tomasz Antoniuk, Aleksander Olipra, Bartosz Kołakowski, Maecel Czubaszek, Paweł Holband.
 
 
Polonia Stal III: Hubert Suszycki, Wojciech Wiśniewski, Beniamin Miedziński, Karol Walczak, Leon Kosmala, Dawid Marszałek, Paweł Kabziński, Krzysztof Kędroń, Szymon Dąbrowski, Marcel Patruś.

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 24. Sie. 2019 Beginn 15:00
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
LKS Bystrzyca Górna
LKS
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 LKS 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Pogoń 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Wiwa 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23