Trwają zapisy do turniejów halowych JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2018/2019!

12 niezwykle interesujących turniejów, grubo ponad 1000 zawodników na starcie reprezentujących barwy ponad 100 drużyn. Przed nami czwarta edycja cyklu turniejów piłkarskich dla dzieci i młodzieży JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. 
 
 
Podczas tegorocznego cyklu swoje umiejętności kibicom zademonstrują piłkarze z roczników 2007 – 2013 i młodsi. Arenami zmagań będą jak zawsze hale sportowe w Świdnicy (Zawiszów) i Witoszowie Dolnym. Na listach zgłoszeniowych przybywa chętnych do udziału w imprezie drużyn, ale wciąż trwają jeszcze zapisy. Szczegółowe informacje i zapisy u trenera Mariusza Krupczaka – 606-304-012. Pierwszy turniej zaplanowano na sobotę, 17 listopada. Tego dnia w Witoszowie Dolnym zobaczymy w akcji piłkarzy z rocznika 2011.
 
 
Szczegółowy grafik turniejów:  
17 listopada 2018 r. – rocznik 2011 (hala w Witoszowie Dolnym)
24 listopada 2018 r. – rocznik 2013 (hala w Witoszowie Dolnym)
2 grudnia 2018 r. – rocznik 2009 (hala Zawiszów – Świdnica)
8 grudnia 2018 r. – rocznik 2010 (hala w Witoszowie Dolnym)
9 grudnia 2018 r. – rocznik 2012 (hala Zawiszów – Świdnica)
15 grudnia 2018 r. – rocznik 2007 (hala w Witoszowie Dolnym)
12 stycznia 2019 r. – rocznik 2008 (hala w Witoszowie Dolnym)
19 stycznia 2019 r. – rocznik 2009 (hala w Witoszowie Dolnym)
20 stycznia 2019 r. – rocznik 2010 (hala Zawiszów – Świdnica)
16 lutego 2019 r. – rocznik 2013 (hala w Witoszowie Dolnym)
17 lutego 2019 r. – rocznik 2011 (hala Zawiszów – Świdnica)
23 lutego 2019 r. – rocznik 2012 (hala w Witoszowie Dolnym)
 
 
W ostatnich sezonach podczas turniejów z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP swoje umiejętności prezentowali zawodnicy z następujących klubów z Polski i Czech: FK Nachod, Slavia Hradec Kralove, MFK Trutnov, Olympia Hradec Kralove, Gol Bieruń, Akademia Piłkarska Żywiec, Zryw Zielona Góra, Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra, Zagłębie Lubin, Górnik Polkowice, Chrobry Głogów, Santos Głogów, Śląsk Wrocław, Młoda Polonia Wrocław, Parasol Wrocław, Akademia Piłkarska 11 Wrocław, Akademia Piłkarska Football Wrocław, Fair-Play Wrocław, FC Academy Wrocław, Wratislavia Wrocław, Sporting Wrocław, Silesia Wrocław Gaj, MKS Chełmsko Śląskie, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Skra Wojnowice, MGKS Oława, Akademia Piłkarska Strzał w Dziesiątkę Radwanice, GOKiS Kąty Wrocławskie, Bystrzyca Kąty Wrocławskie, Akademia Sportu Milicz, Akademia Piłkarska Oleśnica, Sokół Marcinkowice, MKP Wołów, Karkonosze Jelenia Góra, Lotnik Jeżów Sudecki, Akademia Piłkarska Lwówek Śląski, Football Academy Bolesławiec, Orzeł Ząbkowice Śląskie, Akademia Piłkarska Champions Nowa Ruda, Nysa Kłodzko, Orlik Kłodzko, Trojan Lądek Zdrój, Akademia Piłkarska Stronie Śląskie, Kuźnia Jawor, Javoria Jawor, JTS Jawor, Piast Jawor, Akademia Bolko Bolków, Piast Bolków, Akademia Piłkarska Dzierżoniów, UKS Lechia Dzierżoniów, Piławianka Piława Górna, Pogoń Pieszyce, UKS Bielawianka Bielawa, Siódemka Bielawa, Orlik Łagiewniki, Górnik Wałbrzych, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Baszta Wałbrzych, Diament Wałbrzych, Młode Wilki Wałbrzych, Football Academy Wałbrzych, Victoria Wałbrzych, Zagłębie Wałbrzych, Szczyt Boguszów-Gorce, Akademia Piłkarska Głuszyce, AKS Strzegom, ULKS Kłos Lutomia, Karolina Jaworzyna Śląska, Cukrownik Pszenno, Akademia Piłkarska STEP Marcinowice, GCKiS Żarów, Zjednoczeni Żarów, Victoria Świebodzice, Darbor Bolesławice, Akademia Piłkarska Świdnica, AP 13 Świdnica, Gryf Świdnica oraz gospodarze MKS Polonia-Stal Świdnica.
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum N, 18. Lis. 2018 Beginn 13:00
Piast Żerniki
Piast
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Datum So, 17. Lis. 2018 Beginn 11:00
Chrobry Głogów (LDJ)
Chrobry
Polonia-Stal Świdnica (LDJ)
Polonia-Stal
-:-

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Datum So, 17. Lis. 2018 Beginn 11:00
Polonia-Stal Świdnica (LDT)
Polonia-Stal
Górnik Wałbrzych (LDT)
Górnik
-:-

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 13 12 0 1 36
2 Górnik 13 11 2 0 35
3 Sokół 13 8 1 4 25
4 Orzeł 13 8 1 4 25
5 Polonia-Stal 13 8 1 4 25
6 Polonia 13 8 1 4 25
7 Sokół 13 6 4 3 22
8 Bielawianka 13 6 0 7 18
9 Piast 13 5 2 6 17
10 MKP 13 5 1 7 16
11 Unia 13 5 0 8 15
12 Orzeł 13 4 2 7 14
13 Nysa 13 3 1 9 10
14 Piast 13 3 0 10 9
15 GKS 13 2 1 10 7
16 Zjednoczeni 13 1 1 11 4

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23