JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup: W niedzielę zagrają dziewięciolatkowie

Dziesięć drużyn przystąpi do rywalizacji w kolejnym turnieju piłkarskim z cyklu JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup 2018/2019. Tym razem do walki przystąpią zawodnicy z rocznika 2009, a wśród uczestników są drużyny ze Świdnicy, Roztoki, Żarowa, Jeleniej Góry, Kątów Wrocławskich i Wrocławia. 
 
 
Turniej rozegrany zostanie w niedzielę, 2 grudnia w hali na osiedlu Zawiszów. Początek zmagań zaplanowano na godz. 8.30. Oprócz gospodarzy – dwóch ekip Polonii-Stali Świdnica, zobaczymy zawodników Akademii Piłkarskiej Świdnica, Akademii Piłkarskiej 13 Świdnica, Granitu Roztoka, Silesii Żarów, Chojnika Jelenia Góra, GOKiS-u Kąty Wrocławskie i Parasola Wrocław. 
 
 
Grupa A 
1. Polonia-Stal I Świdnica
2. Parasol I Wrocław
3. Granit Roztoka
4. AP 13 Świdnica
5. Silesia Żarów
 
Grupa B
1. Polonia-Stal II Świdnica
2. Parasol II Wrocław
3. Chojnik Jelenia Góra
4. AP Świdnica
5. GOKSiR Kąty Wrocławskie
 
 
Terminarz:
1. GR. A; godz. 8.30 – Polonia-Stal I Świdnica – Silesia Żarów
2. GR. B; godz. 8.45 – Polonia-Stal II Świdnica – AP Świdnica
3. GR. A; godz. 9.00 – AP 13 Świdnica – Parasol I Wrocław
4. GR. B; godz. 9.15 – Chojnik Jelenia Góra – Parasol II Wrocław
5. GR. A; godz. 9.30 – Silesia Żarów – AP 13 Świdnica
6. GR. B; godz. 9.45 – Parasol II Wrocław – Polonia-Stal II Świdnica
7. GR. A; godz. 10.00 – Polonia-Stal I Świdnica – Granit Roztoka
8. GR. B; godz. 10.15 – Chojnik Jelenia Góra – GOKiS Kąty Wrocławskie
9. GR. A; godz. 10.30 – AP 13 Świdnica – Granit Roztoka
10. GR. B; godz. 10.45 – Polonia-Stal II Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie
11. GR. A; godz. 11.00 – Silesia Żarów – Parasol I Wrocław
12. GR. B; godz. 11.15 – Parasol II Wrocław – AP Świdnica
13. GR. A; godz. 11.30 – Granit Roztoka – Parasol I Wrocław
14. GR. B; godz. 11.45 – GOKiS Kąty Wrocławskie – AP Świdnica
15. GR. A; godz. 12.00 – AP 13 Świdnica – Polonia-Stal I Świdnica
16. GR. B; godz. 12.15 – Polonia-Stal II Świdnica – Chojnik Jelenia Góra
17. GR. A; godz. 12.30 – Parasol I Wrocław – Polonia-Stal I Świdnica
18. GR. B; godz. 12.45 – AP Świdnica – Chojnik Jelenia Góra
19. GR. A; godz. 13.00 – Granit Roztoka – Silesia Żarów
20. GR. B; godz. 13.15 – GOKiS Kąty Wrocławskie – Parasol II Wrocław
21. Godz. 13.30: Półfinał: I m. GR A – II m. GR B
22. Godz. 13.45: Półfinał: II m. GR B – I m. GR B
23. Godz. 14.00: Mecz o IX miejsce
24. Godz. 14.15: Mecz o VII miejsce
25. Godz. 14.30: Mecz o V miejsce
26. Godz. 14.45: Mecz o III miejsce
27. Godz. 15.00: Mecz o I miejsce
 

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 13 12 0 1 36
2 Górnik 13 11 2 0 35
3 Sokół 13 8 1 4 25
4 Orzeł 13 8 1 4 25
5 Polonia-Stal 13 8 1 4 25
6 Polonia 13 8 1 4 25
7 Sokół 13 6 4 3 22
8 Bielawianka 13 6 0 7 18
9 Piast 13 5 2 6 17
10 MKP 13 5 1 7 16
11 Unia 13 5 0 8 15
12 Orzeł 13 4 2 7 14
13 Nysa 13 3 1 9 10
14 Piast 13 3 0 10 9
15 GKS 13 2 1 10 7
16 Zjednoczeni 13 1 1 11 4

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23