Trzecia i siódma lokata naszych żaków w Żarowie!

Kolejne cenne doświadczenie zebrali podopieczni trenera Ryszarda Tyndla z rocznika 2011, którzy wzięli udział w turnieju zorganizowanym przez Silesię Żarów. Młodzi piłkarze Polonii-Stali Świdnica zakończyli zmagania na trzeciej i siódmej pozycji.
 
 
„Jedynka” przez cały turniej przegrała tylko w półfinale z późniejszym triumfatorem - Liderem Skarbimierz (województwo opolskie). - Ze względu na choroby i wyjazdy w drużynie pierwszej zagrali Kacper Krawczyk i Igor Paszkowski z rocznika 2012, którzy nawet strzelili po jednym golu. „Dwójce” poszło gorzej, bo w grupie zajęła dopiero czwarte miejsce i przyszło mierzyć się z Basztą Wałbrzych o 7. lokatę. Po 10 minutach był remis, ale w rzutach karnych świetnie bronił Jan Smok, który obronił wszystkie cztery strzały. Dobre przetarcie dla dzieci, bo niektórzy zaliczyli dziś swój pierwszy turniej halowy - ocenia trener świdnickich piłkarzy. 
 
 
Wyniki:
 
Polonia-Stal I - GCKIS Żarów II 1:0 (Głogiewicz)
Polonia-Stal I - Baszta Wałbrzych 3:0 (Głogiewicz, Dudek, Walczak)
Polonia-Stal I - AP Dzierżoniów 0:0
Polonia-Stal I - AP I 13 0:0
 
Polonia-Stal II - GCKIS Żarów I 1:1 (Monica)
Polonia-Stal II - AP II 13 2:0 (Monica 2)
Polonia-Stal II - Silesia Żarów 0:1
Polonia-Stal II - Lider Skarbimierz 1:4 (Monica)
 
Półfinał: Polonia-Stal I - Lider Skarbimierz 0:2
Mecz o 7. miejsce: Polonia-Stal II - Baszta Wałbrzych 1:1 - karne: 1:0 (Monica)
Mecz o 3. miejsce: Polonia-Stal I - Silesia Żarów 3:0 (Głogiewicz, Krawczyk, Paszkowski)
 
 
Polonia-Stal I: Sobolewski, Dudek, Gawroński, Walczak, Głogiewicz, Ożóg, Krawczyk, Paszkowski.
 
Polonia-Stal II: Smok, Wiśniewski, Kędroń, Dąbrowski, Monica, Ośka, Cisek, Dudzic.

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 13 12 0 1 36
2 Górnik 13 11 2 0 35
3 Sokół 13 8 1 4 25
4 Orzeł 13 8 1 4 25
5 Polonia-Stal 13 8 1 4 25
6 Polonia 13 8 1 4 25
7 Sokół 13 6 4 3 22
8 Bielawianka 13 6 0 7 18
9 Piast 13 5 2 6 17
10 MKP 13 5 1 7 16
11 Unia 13 5 0 8 15
12 Orzeł 13 4 2 7 14
13 Nysa 13 3 1 9 10
14 Piast 13 3 0 10 9
15 GKS 13 2 1 10 7
16 Zjednoczeni 13 1 1 11 4

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23