Druga lokata naszych skrzatów w Żarowie!

Bardzo dobrze zaprezentowała się w sobotę drużyna Polonii-Stali Świdnica z rocznik 2012. Biało-zieloni trenowani na co dzień przez Andrieja Kozachenko wywalczyli drugie miejsce w zawodach organizowanych przez Akademię Piłkarską 13 Świdnica. W wielkim finale ustąpiliśmy jedynie miejsca Siódemce Bielawa. 
 
 
 
Grupa A:
Polonia-Stal Świdnica
AP 13 I Świdnica 
Diament Wałbrzych
AP Dzierżoniów
Silesia Żarów . 
 
 
Grupa B:
Siódemka Bielawa
AKS Strzegom
AP 9 Wałbrzych
AP 13 II Świdnica
Gryf Świdnica 
 
 
Wyniki Polonii-Stali Świdnica:
Polonia-Stal Świdnica - AP Dzierżoniów 6:0 (Olipra 3, Ulfik, Omański, Grabowski)
Polonia-Stal Świdnica - Diament Wałbrzych 4:3 (Olipra 2, Ulfik 2)
Polonia-Stal Świdnica - AP 13 I Świdnica 5:1 (Olipra 2, Ulfik 1, Ryżak 1, Grabowski 1)
Polonia-Stal Świdnica - Silesia Żarów 5:0 (Olipra 3, Ryżak 1, gol samobójczy)
Finał: Polonia-Stal Świdnica - Siódemka Bielawa 1:3 (Olipra)
 
 
Skład Polonii-Stali Świdnica: Aleksander Olipra, Oskar Omański, Jan Smok, Kamil Ulfik, Norbert Ryżak, Kamil Grabowski, Marcel Czubaszek
 
 
Klasyfikacja końcowa:
1. Siódemka Bielawa
2. Polonia-Stal Świdnica
3. Gryf Świdnica
4. AP 13 I Świdnica
5. AP 9 Wałbrzych
6. AP Dzierżoniów
7. Diament Wałbrzych
8. AKS Strzegom
9. AP 13 II Świdnica
10. Silesia Żarów

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 17 16 0 1 48
2 Górnik 16 13 3 0 42
3 Orzeł 17 11 2 4 35
4 Polonia-Stal 17 10 3 4 33
5 Polonia 17 9 3 5 30
6 Sokół 17 8 3 6 27
7 Sokół 17 7 5 5 26
8 Bielawianka 17 8 2 7 26
9 Piast 17 6 4 7 22
10 MKP 17 6 1 10 19
11 Orzeł 17 5 3 9 18
12 Piast 16 5 0 11 15
13 Unia 17 5 0 12 15
14 Nysa 17 4 1 12 13
15 GKS 17 4 1 12 13
16 Zjednoczeni 17 2 1 14 7

Tabela LDJ

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Miedź 1 1 0 0 3
2 Chrobry 1 1 0 0 3
3 Lechia 1 1 0 0 3
4 Orzeł 1 1 0 0 3
5 MKS 1 1 0 0 3
5 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
7 FC 1 0 1 0 1
7 Śląsk 1 0 1 0 1
9 BKS 1 0 0 1 0
9 Górnik 1 0 0 1 0
11 Ślęza 1 0 0 1 0
12 Karkonosze 1 0 0 1 0
13 Parasol 1 0 0 1 0
14 KS 1 0 0 1 0

Tabela LDJM

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Śląsk 1 1 0 0 3
2 FC 1 1 0 0 3
3 Polonia-Stal 1 1 0 0 3
4 Miedź 1 1 0 0 3
5 Zagłębie 1 0 0 1 0
6 Śląsk 1 0 0 1 0
7 Karkonosze 1 0 0 1 0
8 Chrobry 1 0 0 1 0

sponsorzy

 

 

 

       
       
       

Tabela LDT

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 AP 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Górnik 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Parasol 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Silesia 0 0 0 0 0

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23