Ruszyło finałowe głosowanie! Dołącz do akcji i pomóż spełniać marzenia naszym najmłodszym piłkarzom!

Napisany przez nasz klub projekt pod nazwą “Cykl turniejów piłkarskich dla dzieci JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup”, pozytywnie przeszedł weryfikację i zakwalifikowany został do decydującej tury – głosowania wśród mieszkańców Dolnego Śląska.Staramy się o wsparcie finansowe zimowych turniejów dla naszych młodych piłkarzy w kwocie 15 tysięcy złotych. Teraz wszystko jest w naszych rękach. Zachęcamy do głosowania w Programie Aktywny Dolny Śląsk. 
 
 
 
 
Głosowanie jest darmowe, a sam proces oddania głosu trwa niecałą minutę. Głosy oddajemy pod linkiem: https://aktywny.dolnyslask.pl/budzet/karta-glosowania-2019/ – wybieramy projekt sportowy – nr 127! Swój głos może oddać każdy mieszkaniec Dolnego Śląska w wieku powyżej 16 lat. W celu weryfikacji podaje się imię i nazwisko, kod pocztowy, PESEL i numer kontaktowy. Następnie na podany nr telefonu przychodzi kod weryfikacyjny, którym finalizujemy oddanie głosu. Z jednego numeru telefonu można oddać jeden głos na swojego faworyta. Prosimy o pomoc i zachęcamy do oddawania głosów. MKS Polonia-Stal Świdnica serdecznie prosi wszystkich świdniczan i mieszkańców naszego powiatu o dołączenie do akcji i pomoc w zrealizowaniu celu.
 
 
 
W całym programie Aktywny Dolny Śląsk do rozdysponowania jest aż milion i 350 tysięcy złotych. Głosować można w następujących kategoriach: sport, kultura, turystyka, niepełnosprawni, seniorzy, wsparcie społeczeństwa obywatelskiego i wsparcie rzemiosła. Głosowanie odbywa się obecnie w pięciu regionach – mieście Wrocław, strefie wrocławskiej, strefie wałbrzyskiej, strefie legnickiej i strefie jeleniogórskiej. Pozytywnie zweryfikowanych zostało w całym województwie aż 159 projektów. W okręgu wałbrzyskim w kategorii sportowej mamy 17 projektów. Dofinansowanie otrzymają przynajmniej 4 projekty z najwyższą ilością głosów. Głosowanie trwa od 13 do 26 maja! Nie czekaj, wesprzyj młodych piłkarzy już dziś! Oddanie głosu jest darmowe, a cały proces trwa dosłownie minutę.
 
 
Skrócony opis projektu
Piąta edycja cyklu turniejów piłkarskich skierowanych do dzieci w wieku od 4 do 12 lat, odbywających się pod hasłem “JAKO Polonia-Stal Świdnica Cup”. Jesienią 2019 roku (9 listopada – 15 grudnia) rozegranych zostanie 6 turniejów, które odbywać się będą w halach OSiR-u Świdnica (Zawiszów) i w Witoszowie Dolnym. Uczestnikami sportowej rywalizacji będą dzieci ze Świdnicy, powiatu świdnickiego, a także goście z dalszych okolic – całego Dolnego Śląska, województw: opolskiego, śląskiego i lubuskiego, a także piłkarze z Czech (m.in. Nachod, Trutnov, Hradec-Kralove). W trakcie sześciu jesiennych turniejów swoje umiejętności zaprezentuje ponad 600 zawodników i zawodniczek, reprezentujących barwy około 60 drużyn. Zachęcanie dzieci do uprawiania sportu i aktywności fizycznej powinno być w dzisiejszych czasach naszym priorytetem. Biorąc pod uwagę wszelkie “niebezpieczeństwa” jakie czyhają na nasze dzieci w postaci komputerów, konsol do gier, czy też smartfonów, sport jest idealną alternatywą.

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 LKS 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Pogoń 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Wiwa 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

       
       
       

Patroni medialni