Z kim i kiedy? Znamy szczegółowy terminarz IV ligi

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej opublikował terminarz rozgrywek grupy wschodniej IV ligi na sezon 2019/2020. Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica rozgrywki zainaugurują na własnym terenie. Poniżej szczegółowy terminarz rundy jesiennej. 
 
 
  
 
Jesienny terminarz IV ligi – grupa wschodnia:
 
 
1. kolejka (15 sierpnia)
Wiwa Goszcz – Bielawianka Bielawa
Unia Bardo – Górnik Wałbrzych
Sokół Wielka Lipa – LKS Bystrzyca Górna 
Sokół Marcinkowice – Moto Jelcz Oława
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – GKS Mirków/Długołęka 
Polonia Trzebnica – Orzeł Prusice
Pogoń Pieszyce – Lechia Dzierżoniów
Piast Żerniki Wrocław – Piast Nowa Ruda
 
 
2. kolejka (17-18 sierpnia)
Bielawianka Bielawa – Piast Nowa Ruda
Lechia Dzierżoniów – Piast Żerniki Wrocław
Orzeł Prusice – Pogoń Pieszyce
GKS Mirków/Długołęka – Polonia Trzebnica
Moto Jelcz Oława – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 
LKS Bystrzyca Górna – Sokół Marcinkowice 
Górnik Wałbrzych – Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz – Unia Bardo
 
 
3. kolejka (24-25 sierpnia)
Unia Bardo – Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa – Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice – Górnik Wałbrzych
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – LKS Bystrzyca Górna 
Polonia Trzebnica – Moto Jelcz Oława
Pogoń Pieszyce – GKS Mirków/Długołęka
Piast Żerniki Wrocław – Orzeł Prusice
Piast Nowa Ruda – Lechia Dzierżoniów
 
 
4. kolejka (31 sierpnia-1 września)
Bielawianka Bielawa – Lechia Dzierżoniów
Orzeł Prusice – Piast Nowa Ruda
GKS Mirków/Długołęka – Piast Żerniki Wrocław
Moto Jelcz Oława – Pogoń Pieszyce
LKS Bystrzyca Górna – Polonia Trzebnica 
Górnik Wałbrzych – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 
Wiwa Goszcz – Sokół Marcinkowice
Unia Bardo – Sokół Wielka Lipa
 
 
5. kolejka (7-8 września)
Sokół Wielka Lipa – Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice – Unia Bardo
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Wiwa Goszcz 
Polonia Trzebnica – Górnik Wałbrzych
Pogoń Pieszyce – LKS Bystrzyca Górna 
Piast Żerniki Wrocław – Moto Jelcz Oława
Piast Nowa Ruda – GKS Mirków/Długołęka
Lechia Dzierżoniów – Orzeł Prusice
 
 
6. kolejka (14-15 września)
Bielawianka Bielawa – Orzeł Prusice
GKS Mirków/Długołęka – Lechia Dzierżoniów
Moto Jelcz Oława – Piast Nowa Ruda
LKS Bystrzyca Górna – Piast Żerniki Wrocław 
Górnik Wałbrzych – Pogoń Pieszyce
Wiwa Goszcz – Polonia Trzebnica
Unia Bardo – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 
Sokół Wielka Lipa – Sokół Marcinkowice
 
 
7. kolejka (21-22 września)
Sokół Marcinkowice – Bielawianka Bielawa
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Sokół Wielka Lipa 
Polonia Trzebnica – Unia Bardo
Pogoń Pieszyce – Wiwa Goszcz
Piast Żerniki Wrocław – Górnik Wałbrzych
Piast Nowa Ruda – LKS Bystrzyca Górna 
Lechia Dzierżoniów – Moto Jelcz Oława
Orzeł Prusice – GKS Mirków/Długołęka
 
 
8. kolejka (28-29 września)
Bielawianka Bielawa – GKS Mirków/Długołęka
Moto Jelcz Oława – Orzeł Prusice
LKS Bystrzyca Górna – Lechia Dzierżoniów 
Górnik Wałbrzych – Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz – Piast Żerniki Wrocław
Unia Bardo – Pogoń Pieszyce
Sokół Wielka Lipa – Polonia Trzebnica
Sokół Marcinkowice – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
 
 
9. kolejka (5-6 października)
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Bielawianka Bielawa 
Polonia Trzebnica – Sokół Marcinkowice
Pogoń Pieszyce – Sokół Wielka Lipa
Piast Żerniki Wrocław – Unia Bardo
Piast Nowa Ruda – Wiwa Goszcz
Lechia Dzierżoniów – Górnik Wałbrzych
Orzeł Prusice – LKS Bystrzyca Górna 
GKS Mirków/Długołęka – Moto Jelcz Oława
 
 
10. kolejka (12-13 października)
Bielawianka Bielawa – Moto Jelcz Oława
LKS Bystrzyca Górna – GKS Mirków/Długołęka 
Górnik Wałbrzych – Orzeł Prusice
Wiwa Goszcz – Lechia Dzierżoniów
Unia Bardo – Piast Nowa Ruda
Sokół Wielka Lipa – Piast Żerniki Wrocław
Sokół Marcinkowice – Pogoń Pieszyce
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Polonia Trzebnica
 
 
11. kolejka (19-20 października)
Polonia Trzebnica – Bielawianka Bielawa
Pogoń Pieszyce – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 
Piast Żerniki Wrocław – Sokół Marcinkowice
Piast Nowa Ruda – Sokół Wielka Lipa
Lechia Dzierżoniów – Unia Bardo
Orzeł Prusice – Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka – Górnik Wałbrzych
Moto Jelcz Oława – LKS Bystrzyca Górna
 
 
12. kolejka (26-27 października)
Bielawianka Bielawa – LKS Bystrzyca Górna 
Górnik Wałbrzych – Moto Jelcz Oława
Wiwa Goszcz – GKS Mirków/Długołęka
Unia Bardo – Orzeł Prusice
Sokół Wielka Lipa – Lechia Dzierżoniów
Sokół Marcinkowice – Piast Nowa Ruda
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Piast Żerniki Wrocław 
Polonia Trzebnica – Pogoń Pieszyce
 
 
13. kolejka (2-3 listopada)
Pogoń Pieszyce – Bielawianka Bielawa
Piast Żerniki Wrocław – Polonia Trzebnica
Piast Nowa Ruda – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 
Lechia Dzierżoniów – Sokół Marcinkowice
Orzeł Prusice – Sokół Wielka Lipa
GKS Mirków/Długołęka – Unia Bardo
Moto Jelcz Oława – Wiwa Goszcz
LKS Bystrzyca Górna – Górnik Wałbrzych
 
 
14. kolejka (9-10 listopada)
Bielawianka Bielawa – Górnik Wałbrzych
Wiwa Goszcz – LKS Bystrzyca Górna 
Unia Bardo – Moto Jelcz Oława
Sokół Wielka Lipa – GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice – Orzeł Prusice
Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Lechia Dzierżoniów 
Polonia Trzebnica – Piast Nowa Ruda
Pogoń Pieszyce – Piast Żerniki Wrocław
 
 
15. kolejka (16-17 listopada)
Piast Żerniki Wrocław – Bielawianka Bielawa
Piast Nowa Ruda – Pogoń Pieszyce
Lechia Dzierżoniów – Polonia Trzebnica
Orzeł Prusice – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica 
GKS Mirków/Długołęka – Sokół Marcinkowice
Moto Jelcz Oława – Sokół Wielka Lipa
LKS Bystrzyca Górna – Unia Bardo 
Górnik Wałbrzych – Wiwa Goszcz

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Datum So, 26. Paź. 2019 Beginn 15:00
Polonia-Stal Świdnica (IV)
Polonia-Stal
Piast Żerniki
Piast
-:-

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 LKS 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Pogoń 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Wiwa 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

       
       
       

Patroni medialni

wizualizacja-(1) 15wizualizacja-(1) 17wizualizacja-(1) 19wizualizacja-(1) 21wizualizacja-(1) 23