Środowy triumf trampkarzy z Lechią Dzierżoniów!

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się w środę, 25 września zawodnicy Polonii-Stali Świdnica z Ligi Okręgowej Tranpkarzy. Drużyna prowadzona przez trenera Sebastiana Błaszczyka odniosła pewne i jak najbardziej zasłużone zwycięstwo, pokonując na wyjeździe Lechię Dzierżoniów 3:1!

Do przerwy biało-zieloni prowadzili 2:0 po trafieniach Igora Malinowskiego i Adriana Jesionki. Po przerwie Jarosławowi Dudzie udało się z rzutu karnego zmniejszyć na chwilę prowadzenie gości, ale ostatnie słowo należało do naszych piłkarzy. Rezultat pojedynku na 3:1 dla Polonii-Stali Świdnica ustalił Patryk Taratuta.

Lechia Dzierżoniów - Polonia-Stal Świdnica 1:3 (0:2)

Polonia-Stal: Widła, Wiecheć, Bujak, Kałwak, Król, Malinowski, Migas, Nowak, Sauter, Stańczak, Taratuta, Trybuszewski, Jesionka, Safian, Salski, Simlat, Szeremeta, Szewczyk.