Do składu dołączają ekipy z Warszawy i Czech!

Niesłychanie mocna robi się obsada drugiej edycji Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza. Do Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań, MKS-u Żory i Polonii Nysa dołącza zespół ze stolicy Polski, a także drużyna z terenu naszych południowych sąsiadów!
 
 
 
 
 
Pierwsi to reprezentanci województwa mazowieckiego – Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa. To drużyna z rocznika 2007 rywalizująca o punkty w II / III lidze wojewódzkiej. Regularnie staje na podium podczas ostatnio rozgrywanych warszawskich turniejów. W kwietniu 2019 roku młodzi warszawianie zajęli znakomite 3. miejsce podczas silnie obsadzonej imprezy API Cup w Zakopanem, a w lutym tego roku zwyciężyli w turnieju WBS Cup w Warszawie. Teraz zaprezentują się śidnickiej publiczności.
 
 
 
 
Drugim zespołem jest czeski TJ Červený Kostelec. Miasto położone jest w regionie Hradec Králové w północno-wschodnich Czechach i leży w Podorlickiej Pahorkatinie nad potokiem Olešnice. Červený Kostelec zagrał we wszystkich kategoriach regionalnych. Klub posiada obecnie aż 10 drużyn młodzieżowych, a w najbliższej przyszłości czeka ich duża przebudowa całego terenu wraz z obiektami sportowymi.
 
 
 
 
Druga edycja Memoriału Piłkarskiego Grzegorza Solarza organizowana przez Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica odbędzie się w dniach 6-8 marca na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Impreza przeznaczona będzie dla zawodników z kategorii wiekowej rocznika 2007. Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa i TJ Červený Kostelec dołączyły tym samym do Akademii Piłkarskiej Reissa Poznań (województwo wielkopolskie), dwóch drużyn MKS-u Żory (województwo śląskie) i Polonii Nysa (województwo opolskie).
 
 
 
Trener Grzegorz Solarz przez wiele sezonów prowadził biało-zielone grupy, głównie w kategoriach młodzików, trampkarzy i juniorów młodszych. Pod jego skrzydłami wychowało się wielu zawodników, którzy do dziś reprezentują barwy Polonii-Stali Świdnica. Dał się poznać jako dobry trener, wychowawca, zaangażowany w swoją pracę. Zmarł w maju 2018 roku w wieku 50 lat, a swoje kolejne mecze rozgrywa już w niebie… Ubiegłoroczny turniej od samego początku nie miał być imprezą jednoroczną, a w marcu tego roku odbędzie się druga edycja. Zawody dla młodych piłkarzy mają być organizowane cyklicznie, będąc w tym okresie znakomitym przetarciem dla zawodników przed startem wiosennych zmagań ligowych.

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 LKS 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Pogoń 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Wiwa 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

       
       
       

Patroni medialni