Kolejne bardzo wysokie zwycięstwa naszych drużyn młodzieżowych! [FOTO]

Kolejne gry kontrolne mają za sobą juniorzy młodsi i trampkarze Miejskiego Klubu Sportowego Polonia-Stal Świdnica. Obie nasze ekipy mierzyły się z rówieśnikami z Dzierżoniowa, juniorzy młodsi zagrali z Lechią, trampkarze z Akademią Piłkarską. 
 
 
 
 

Więcej zdjęć pod linkiem: https://swidnica24.pl/2020/07/kolejne-bardzo-wysokie-zwyciestwa-naszych-druzyn-mlodziezowych/

 

Jako pierwsi na boisko wybiegli trampkarze, którzy podejmowali na stadionie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Akademię Piłkarską Dzierżoniów. Świdniczanie dowodzeni przez trenera Piotra Krygiera pewnie pokonali swoich przeciwników 9:4, choć nasz szkoleniowiec nie był do końca zadowolony z postawy defensywy i utraty aż czterech goli. Trzy trafienia zaliczył dla zwycięzców Kindel, po dwa Korab i Dudzic, a po golu dołożyli Lipiński oraz Paliński.
 
 
Skład: Wiechęć, Paliński, Holband, Nowak, Sztabiński, Korab, Cybruch, Taratuta, Dudzic, Kindel, Lipiński, Choromański, Szachniewicz, Zaczyński, Bereś, Sauter.
 
 
Swój pojedynek bardzo pewnie wygrali biało-zieloni juniorzy młodsi trenera Grzegorza Borowego. Nasi zawodnicy ograli na wyjeździe reprezentanta ligi wojewódzkiej – Lechię Dzierżoniów 5:1. Nasza przewaga w tym spotkaniu była ogromna i uczciwie trzeba przyznać, że dla miejscowych był to najniższy wymiar kary. Aż cztery trafienia padły łupem zawodników testowanych, a jedno Miłosza Kałwaka, który znakomicie przymierzył z dystansu, nie dając bramkarzowi przeciwników żadnych szans na skuteczną interwencję. Po raz trzeci w roku 2020 pokonaliśmy sparingowo Lechię Dzierżoniów (poprzednie dwa mecze rozegrane zostały w zimie). Tego lata był to dla nas już czwarty wygrany pojedynek kontrolny. Wcześniej w pokonanym polu pozostawiliśmy: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych (13:1), Górnika Wałbrzych (4:3) i Ślęzę Wrocław (4:1). W niedzielę, 2 sierpnia o godz. 11.00 na stadionie OSiR-u Świdnica zagramy rewanż ze Ślęzą.
 
 
Skład: Przyborowski, Migas, Ratajczak, Kaźmierczak, Staroń, M. Solarz, Gliwa, Michta, J. Solarz, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Trybuszewski, Kałwak, Jesionka, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Janas, Szewczyk.

Losowy zawodnik

Najbliższy mecz IV ligi

Najbliższy mecz juniorów (LDJ)

Najbliższy mecz juniorów mł. (LDJM)

Najbliższy mecz trampkarzy (LDT)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa A)

Najbliższy mecz młodzików (LDM - grupa B)

Tabela IV ligi

# Zespół Roz Zwy Rem Prz Pkt
1 Bielawianka 0 0 0 0 0
1 GKS 0 0 0 0 0
1 Lechia 0 0 0 0 0
1 LKS 0 0 0 0 0
1 MKS 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Orzeł 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Piast 0 0 0 0 0
1 Pogoń 0 0 0 0 0
1 Polonia 0 0 0 0 0
1 Polonia-Stal 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Sokół 0 0 0 0 0
1 Unia 0 0 0 0 0
1 Wiwa 0 0 0 0 0

sponsorzy

 

 

       
       
       

Patroni medialni